Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Originální francouzská kolekce Quadra

Dnes Vám chceme opět představit novou kolekci, z dílny francouzského výrobce, kterou najdete na našem portále v novinkách o nábytku. Jedná se o kolekci Quadra-Manchester, z jejichž segmentů zařídíte originální, moderní ložnici ve velmi kvalitním provedení a trendy industriálním designu. Celá kolekce je také certifikována na základě požadavků Evropské unie, jejichž loga přikládáme u každého výrobku této kolekce.

 

                                                       Ložnice Tonight - Manchester

 

Jednotlivé segmenty

Jak můžete vidět na první fotografii, kolekce nabízí originální postel ve velmi moderním designu. Netradiční design nabízí francouzský výrobce, který patří v nápadech a především designu samotnému k světovým špičkám. A čím je tato postel tak netradiční? Pro mnohé naše zákazníky, patří klasický design nočních stolků již k fádním, můžeme říci stále se opakujícímu řešení, a proto nás francouzský výrobce překvapil nadstavcem po stranách postele, který v podstatě nahrazuje noční stolky. Police umístěné po stranách postele dodávají, jak můžete sami vidět na fotografii, zcela nový způsob řešení ložnice. Kolekce nabízí i klasickou postel, pro ty z Vás, kteří dávají přednost právě klasice. K této posteli si nemusíte pořizovat noční stolky, jelikož postel disponuje praktickým nádstavcem. Vybrat si můžete rovněž z řady komod, které příjemně vaši ložnici doplní.

 

Komoda Manchester     Komoda Manchester large

 

Jak můžete vidět, kolekce nábytku do ložnice, nabízí možnost širokého výběru jednotlivých segmentů. Použitým materiálem u této kolekce, zvolil výrobce mdf desku a lamino, což je materiál velice oblíbený, pro svou jednoduchou údržbu. Ojedinělá, neotřelá a velice příjemná je bezesporu také kombinace barev. Kolekce nabízí kromě velmi moderního designu a vysoké kvality rovněž spojení dvou odstínů, světlý ořech jako přírodní ztvárnění a světle hnědá pro designový efekt. Francouzský výrobce má za cíl netradiční design a vysokou kvalitu, o čemž svědčí také certifikáty, které nabízí u všech výrobků této kolekce. A tak může ložnice vypadat v konečné podobě!

 

    

 

Tradiční pro tento design kontrastní spojení odstínů přírodního dekoru s černou. Minimalistické, jednoduché linie vždy doplněné některým z originálních kovových prvků a široký výběr dílů, které vás rozhodně, stejně jako dostupná cena, osloví. Vyberte si z nabídky našich industriálních designů v exkluzivním zastoupení od francouzského výrobce. Nábytek Aldo, to je vždy nabídka těch nejvíce trendy záležitostí, s nábytkem Aldo vždy bude váš interiér osobní záležitostí.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.