Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Obývací stěny - novinky na Aldo

V tomto týdnu představili mnoho nových a zajímavých systému do obývacího pokoje. Systémy modulové, nebo dané již sestavené obývací stěny. Moderní nábytek do obývacího pokoje, to je námět dnešního článku a i takové sestavy vás jistě příjemně osloví nejen svým designem, ale také kvalitou a dle našeho názoru velmi dostupnou cenou.

 

      

Kolekce nábytku Ceram a Forum (francouzský výrobce)

 

 

Obývací pokoj na míru - praktické bydlení

Možnost výběru ze samostatných dílů pro sestavení obývacího pokoje, nebo obývací stěny je velmi praktické. Flexibilní, modulový systém vám vlastně nabízí zařídit interiér vašeho obývacího pokoje na míru, tak, jak vy potřebujte, bez zbytečných výdajů navíc tím, že si pořídíte něco, co nebude nikomu ve vaší domácnosti k užitku. Nábytek do obývacího pokoje, pokud se jedná o modulový systém, kterým kolekce Lana na další fotografii je, vám nabízí rozmístění jednotlivých dílů volně po pokoji, nebo dané díly můžete sestavit do jedné přímky obývací stěny. Možností se tak naskýtá velmi mnoho a zařízení obývacího pokoje tak není složitou záležitostí. A za zmínku stojí ve většině kolekcích také možnost pořízení nábytku ve stejném designu i do jídelny.

 

   

 

 

Obývací stěny - dané sestavy

Pokud jste s vaší fantazií na štíru, pak asi využijete možnosti ve výběru již daných, navržených sestav. Nové kolekce nábytku do obývacího pokoje patří k velmi moderním a díky svému designu je vhodná pro zařízení malých interiérů, například panelákového bydlení.

 

 

 

Nabídka nových obývacích pokojů a obývacích stěn je velmi zajímavá a jistě stojí za vzhlédnutí alespoň pro inspiraci. Nábytek představujeme i na našem portále velmi přehledně tak, aby sestavení obývacího pokoje dle vašeho přání bylo velmi jednoduché a zábavné.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.