Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací pokoj v novém kabátě

Dnešní doba si žádá jiné zařízení obývacího pokoje, než tomu bylo před léty. Obývacímu pokoji už nedominuje velká obývací stěna přes celou stěnu a mohutná těžká sedací souprava, ale volíme vkusně a vzdušně zařízený interiér sestavený s porůznu rozmístěných dílů nábytku. Co je trendy a co se nosí, jak se bydlí, i o tom bude naše dnešní povídání.

Obývacímu pokoji vévodí střídmost

Nábytek do obývacího pokoje na portále Aldo to jsou samostatné díly k sestavení jak obývací stěny, tak obývacího pokoje. Vybrat si můžete libovolně z široké nabídky nejrůznějších typu nábytku a v různém barevném provedení v kombinaci s vysokým leskem, nebo matem, oblíbené jsou i jednobarevné sestavy. Nábytek do obývacího pokoje je vyroben z mdf desky, nebo lamina. Moderní materiály, které určitě nejsou náročné na údržbu. Mdf deska je typickým materiálem sektorového nábytku dnešní doby a výhodou je její dostupná cena. Nábytek, který vám představíme jako první, je vhodný pro zařízení obývacího pokoje jak v panelákových bytech kde jak víme jsou prostory menší, tak i ve velkých místnostech. Netypickým je systém zavěšení skříněk na stěnu, které šetří místo. Nábytek můžete volně rozmístit v prostoru, nebo můžete sestavit obývací stěnu v jedné linii.

 

   

 

Bílý obývací pokoj

Sestavte si obývací pokoj dle vašeho vkusu a potřeb. Systém nábytku do obývacího pokoje s názvem Obi a Uma, vám nabídne možnost výběru samostatných dílů v moderním designu a s netradičním desénovým zpracováním. Odstín bílý, který vám představíme na fotografii patří k velmi originálnímu a pro moderní bydlení a moderní designy k nejčastěji používanému. Nábytek do obývacího pokoje s možností sestavení do vaší místnosti na míru, jen tak jak vy chcete, patří k vyhledávanému typu zařizování interiéru. A kolekce nabízí opravdu bezpočet nejrůznějších možností, opět pro malé i velké interiéry. Navíc stejný design použil výrobce také pro vybavení jídelny a tak je zde možnost zařízení jídelního koutu v harmonickém propojení s dalším vybavením obývacího pokoje.

 

                                                        

Kancelář v obývacím pokoji

To, že jídelní kout je často součástí místnosti určené k vybavení obývacího pokoje, není ničím neobvyklým. Ale kam umístit malou domácí pracovnu, když nemáte k dispozici pro její zařízení samostatnou místnost? Proč nezakomponovat pracovní, psací stůl do obývacího pokoje. S velmi unikátním řešením přišel v kolekci Sophia opět francouzský výrobce, jehož důmyslné návrhy vždy ušetří místo v interiéru.

 

                      

 

Na fotografiích můžete vidět velmi vkusně a především nenápadně zakomponovaný psací stůl do sestavy obývací stěny. Moderní, efektní a cenově dostupné řešení vašeho bydlení na stránkách nábytek Aldo.