Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací pokoj od A – Z

Každá místnost má svou atmosféru a u obývacích pokojů dbejte na to, aby byla také místnost funkční, obyvatelná. Od toho vznikl také název obývací pokoj, obývat. Tajemství spočívá ve spojení funkčnosti s estetičností, takové místnosti kde se to povede, pak říkáme moderní obývací pokoje. V dnešním článku vám představíme moderní nábytek, který vám na našem portále nabízíme.

Obývací stěny

Největší změna při zařizování obývacího pokoje nastala v pořizování obývacích stěn. Samozřejmě velkým faktorem pro výběr by měl být Váš vkus. Obývacím stěnám, které si sestavíte dle vlastního návrhu a možností sami, se říká modulový systém. Tyto obývací stěny, jsou praktickým artiklem, využijete díky tomu pouze nábytek, který potřebujete a máte rovněž možnost praktického výběru dle rozměrů a struktury Vašeho pokoje. Obývací stěna , kterou Vám představíme, je jeden z možných návrhů sestavení obývací stěny a to proto, že právě tato obývací stěna patří do modulového systému a její návrh může být zcela jiný, na základě Vašeho výběru samostatných dílů. Nábytek je jako stavebnice, kterou můžete libovolně sestavovat. Nábytek má moderní design a díky modulovému systému a řady skříněk na zavěšení, čímž šetříte tolik drahocenné místo v místnosti je vhodný do malých panelákových bytů, ale přidáním dalších dílů také do velkých obývacích pokojů. Dalším z designových efektů může být osvětlení polic led diodami, které dají vaší stěně, či celému obývacímu pokoji zcela jiný rozměr.

 

     

 

Sedací soupravy

Luxus a krása, tato dvě slova jsou spojovaná s koženým nábytkem. A co teprve, když si pořídíte z tohoto materiálu například sedací soupravu! Nejen domácnosti s malými dětmi se dopouštějí zásadní chyby, když si vybírají potah na sedačku. Raději volí látkový a odůvodňují si to tím, že více vydrží, není tak jednoduché ho zničit a také se přece o něj lépe stará! Jenže pravda je přesně opačná. Tyto vlastnosti platí pro kůži. Navíc v létě chladí a v zimě hřeje. A to oceníte hlavně při dívání se na televizi v pohodlném křesle či sedačce. Nábytek Aldo vám představuje sedací nábytek, či rozkládací pohovky především od francouzského výrobce.

 

                                                    Nábytek v černém provedení z kolekce Amsterdam

 

Konferenční stolky

Máte již postavenou stěnu, zakoupili jste si sedací soupravu a u televize rádi popíjíte kávu, nebo si dáte nějaké občerstvení, pak vám zbývá pouze dokoupit konferenční stolek, abyste měli k pohodlnosti ještě blíže. Na nábytku Aldo, nabízíme zákazníkům stolky v různých barvách a tvarech. Nejčastěji se setkáváme s hranatými nebo kulatými. Jako materiál se k výrobě používá především laminát, mdf deska, dřevo a sklo. Nejčetnější varianty konferenčních stolků jsou celodřevěné. Jestliže hledáte pro Váš obývací pokoj takový stolek, který bude odrážet světlo a v místnosti tak vynikne jeho silueta, doporučujeme Vám stolky skleněné. Pokud nejste příznivca skla, třeba že máte ještě malé děti, pak můžete vybírat z celé řady dalších materiálů.

 

Konferenční stolek Manchester    Konferenční stolek Ness white

 

Pokud jste milovníky moderních designů, nabídka je u nás velmi široká. Ale nezapomněli jsme ani na milovníky rustikálních stolků, kde najdete i značkový nábytek dánského výrobce Nova Solo.