Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nový, netradiční odstín do Vaší jídelny i obýváku.

Nový nábytek do jídelny i obývacího pokoje je vyjímečný svým krásným prostorným a bytelným vzhledem. Jeho až čokoládová barva v dekoru brazilského ořechu a jemné béžové se bude u vás doma vyjímat. V jeho přítomnosti se budete cítit opravdu hřejivě. Nová kolekce francouzského výrobce překvapí také více než dostupnou cenou. Dnešní článek vám představí kolekci nábytku Tiago.

 

 

Nábytek do jídelny

Velký jídelní stůl se úžasně hodí pro rodinné příležitosti. Součástí jídelny je i prostorná komoda, která působí velice elegantně a může posloužit i jako příborník. Doplňkem je samozřejmě i police na fotky či knížky a také krásná designová vitrína s osvětlením, která zpříjemní chvíle strávené u rodinné večeře. Jídelní stůl je určen pro čtyři osoby a díky nabídce samostatných dílů si sami můžete podobu jídelny nadefinovat. Pokud potřebujete jen jídelní kout, můžete pořídit jen stůl. Pokud máte to štěstí a máte k dispozici samostatnou místnost pro vybavení jídelny, nabídka dílů k tomuto účelu určená je opravdu široká.

 

                                             

 

Líbí se nám rovněž kontrastní spojení odstínů brazilského ořechu s béžovou, které i přes daný kontrast působí velmi harmonicky a nábytku také dodává nadčasový vzhled. Oblíbeným a velmi levným dílem nábytku je police na zavěšení, kterou lze využít opravdu k nejrůznějším účelům. K dispozici jsou v širokém výběru také jídelní židle, není řešeno že musíte vybrat právě takové, které jsou uvedeny na ilustrační fotografii.

 

 

Nábytek do obývacího pokoje

Velice útulný nábytek do obývacího pokoje značky Tiago vás okouzlí svým novým designem v teplých přírodních odstínech. Obývací stěna má spoustu úložného prostoru, například velkou knihovnu. Ale nemusíte vybavit váš interiér obývacího pokoje zrovna obývací stěnou, nábytek můžete v dílech libovolně rozmístit po místnosti. I zde je využito flexibilního výběru daných dílů.

 

                                                                

 

I v interiéru obývacího pokoje je pro příjemnou večerní atmosféru využita vitrína s led osvětlením. Televizní stolek v rozměrech, který je vhodný i pro moderní televizní přijímače. Konferenční stolek má i praktickou odkládací plochu pod horní deskou. A vše pospolu působí harmonicky, ale je i praktické. Francouzský nábytek je pověstný svou kvalitou za velmi příjemnou cenu a nabídka nábytku do interiéru obývacího pokoje i jídelny je na našich stránkách v nejrůznějších designech i odstínech. Samozřejmě s dopravou zdarma až k vám domů.

 

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.