Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Novinky holandského nábytku na Aldu

Nábytek Aldo sleduje trendy v bydlení, které se mění stejně jako móda ve všech oblastech. Nábytek vybíráme tak, aby splňoval předepsané normy ergonomie. Nábytek, který je přidáván na náš portál, najdete vždy v kategorii novinky, kterou si můžete sami filtrem nastavit. Nábytek opravdu přidáváme každý den, takže naši stálí klienti tak mají možnost pozorovat vývoj a nejmodernější styl, který je na našem, ale i zahraničním trhu. Dnes si povíme něco o novinkách holandského, ale i belgického výrobce, který zaručuje prvotřídní kvalitu.

 

    

Psací stůl jako součást patrové postele

Výběr dětského psacího stolu je někdy opomíjený jako málo důležitý. Měl by být stejně důležitým, jako první školní den naších dětí. Musíme brát v potaz, že děti počátkem své školní docházky budou u psacího stolu trávit spousty času na učení, ale někdy i pro zábavu. Je několik pravidel, které bychom měli při výběru psacího stolu dodržovat.

 

Patrová postel Billy graphit     Patrová postel Billy white

 

Většina dětských psacích stolů na našem portále patří do systému dětských pokojů, lze je tedy doplnit i jiným výrobkem stejného designu. Kvalitní materiál spojený s precizní prací výrobců z Německa, Holandska a Francie, to je naše nabídka na Nábytek Aldo. Praktické řešení psacího stolu, který nabízí velkou pracovní plochu a spousty úložných prostorů by mělo být pro školáka již automatickým řešením. Velké oblibě se v posledním roce těší také herní počítačové stoly, zejména do pokoje kluků.

 

Psací stůl Fosk s led osvětlením      Psací stůl Fosk bez led osvětlení

 

Regál

V dětském pokojíčku by měl být dostatek úložných prostor na hračky, oblečení i školní potřeby. Děti se tak naučí dávat věci na své místo a lépe se jim udržuje pořádek. Mnoho úložného prostoru poskytují regály a police. Police jsou skvělým řešením do menšího pokojíčku, protože nezabírají místo na zemi. Obojí lze samozřejmě sladit s nábytkem stejného designu z naší nabídky a sestavit si tak krásný dětský pokoj dle své fantazie. Výhodou regálů je snadný přístup k uloženým věcem. To je vykoupeno tím, že se na ně práší a jsou stále na očích.  Kolekce nábytku deco nabízí samostatné díly nábytku k vybavení velmi elegantního dětského pokoje, či pracovny za velmi dostupnou cenu v naší nabídce od německého výrobce.

 

                                                     Sestava nábytku Gaming

 

Doufáme, že se vám novinky líbí a zaujaly vás stejně, jako nás. Další segmenty, které rovněž nabízí novinky na Aldu, jsou například komody, konferenční stolky, skříně a další výrobky. Nábytek Aldo přeje příjemný předvánoční nákup na naše portále.