Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové varianty dětských pokojů

Nabídka dětských pokojů na Nábytku Aldo je velmi široká a patří k nejvyhledávanějším kategoriím. Dětský pokoj je nedílnou součástí každého dítěte a jeho výběr je velmi důležitý. Dnes vám představíme další dětské pokoje z řady dětského nábytku francouzského výrobce. Nechte se inspirovat moderním, nadčasovým a bezkonkurenčním dětským nábytkem.

Kolekce dětského nábytku Chic pro holky

Dětský nábytek osloví v bílo-růžovém provedení především slečny, ale díky možnosti pořízení i multifunkční dětské postele také rodiče, kteří nemají pro vybavení dětského pokoje k dispozici velkou místnost. Rádi stavíte a navrhujete? S nábytkem Aldo, si můžete do dětského pokoje vybrat to, co Vám nejvíc vyhovuje a jak se Vám líbí. Vybrat si můžete také dle Vašich finančních možností. Kolekce dětského nábytku Chic je velmi obsáhlá a výběr jednotlivých dílů velmi flexibilní. Na fotografiích uvádíme jedno z možných sestavení. Základ dětského pokoje je sestaven z těch nejdůležitějších dílů, které by neměly v pokoji žádné slečny chybět. Kolekce dětského nábytku španělského výrobce nabízí také variantu pro školáky, chlapce a to v barevném provedení bílo-modrém. Ale výběr jednotlivých dílů je jen a jen na Vás.

 

     

 

Kolekce dětského nábytku Finland

Nejčastěji právě bílý odstín pořizujeme pro vybavení interiéru dětského pokoje školaček nebo také studentek. A řešení pro studentky se přímo nabízí, jelikož kromě klasické postele s místem na spaní 90x200 cm, lze pořídit také pro dospívající dívky postel s místem na spaní 140x90 cm. Díky širokému výběru i dalších dílů v kolekci Infiniti, tak můžete váš návrh sestavovat do mnoha podob s ohledem na odpovídající věk dítěte.

 

                                                                          

 

Odstín dub, tedy provedení dětského nábytku z kolekce je vhodný i pro kluky, nebo studenty, větší děti, stačí změnit dekorace. Co potřebují naše "velké" děti do dětského pokoje? Říkáme takovým pozměněným návrhům studentské pokoje a zcela jistě se od království obývaného dětmi předškolního věku budou lišit. Změní se odstíny, bytové doplňky, zmírní se pestrobarevnost, kluci ustoupí od všudy přítomné modré a dívky od obligátní růžové. Studentský pokoj je v každém ohledu už více podobný našim ložnicím, alespoň to by si dospívající děti přály. Jedním z mnoha návrhů na našich stránkách může být i studentský pokoj z kolekce nábytku Infinity.

 

     

 

Doufáme, že si určitě vyberete francouzský dětský nábytek pro vaše děti, který je ve velmi funkčním designu s maximálním využitím a za příjemnou cenu.