Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové pracovny na Aldu

Jak jsme včera slíbili, se v dnešním článku budeme opět věnovat novinkám na našem portále. Počítač a internet se staly neodmyslitelnou součástí našeho života a mnozí zaměstnavatelé přistupují na práci z domova. Díky tomu lidé začínají přemýšlet nad vybudování pracovny. Ale jaký nábytek do pracovny vybrat a co by v ní nemělo chybět? To vám dnes chceme přiblížit, pomoci několika radami.

 

                                                    

 

Úložné prostory v pracovně

Dostatek úložných prostor je alfou a omegou každé pořádné pracovny. Nejlépe vám poslouží velké neuzavřené skříně, do kterých podle své potřeby umístíme šanony, papírové nebo plastové krabice i knížky. Důležité dokumenty můžeme ukládat do skříněk, které jsou uzavíratelné dvířky nebo roletou a mohou být i na zamykání. Díky tomu budou vaše dokumenty v bezpečí. A když přijde návštěva, stačí stáhnout roletu, nebo zavřít dvířka a máte rychle a jednoduše uklizeno. Moderní provedení pracovny jednotlivých dílů na naši ilustrační fotografii je zřetelné již z první fotografie. Nábytek působí díky tloušťce obvodových korpusů velmi hezky, stabilně a impozantně. Můžete si tak sestavit za velmi příjemnou cenu elegantní pracovnu.

 

Pracovna z kolekce Rox     

 

Zaměřte se na stůl

Při výběru nábytku do pracovny bychom se především měli zaměřit na psací stůl. Ten musí mít dostatečně velkou pracovní plochu, nejen k psaní, ale i umístění počítače či notebooku. Nejlepší volbou je tedy počítačový stůl, do kterého pohodlně nainstalujeme nejen celý počítač včetně tiskárny a skeneru, ale budeme mít dostatek místa i pro psaní. Ty z vás, kteří nemilují moderní nábytek, jistě zaujme další novinka na Nábytku Aldo v podobě klasické pracovny z kategorie rustikálního nábytku. Samostatné díly nábytku, které představují klasický design. Nábytek do pracovny, ale i jiných pokojů nabízí celá kategorie rustikálního nábytku v provedení voskované povrchové úpravy.

 

     

 

Nábytek Aldo sleduje trendy v bydlení, které se mění stejně jako móda ve všech oblastech. Nábytek vybíráme tak, aby splňoval předepsané normy ergonomického bydlení a náročných požadavků dnešní přetechnizované doby.