Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové obývací stěny na Aldu

I dnes pokračujeme článkem, ve kterém vám chceme představit další novinky na Nábytku Aldo. Včera jsme vám nabídli nové kuchyňské linky a dnes, vám představíme nové obývací stěny. Dnešní design obývacích stěn je jednoduchý, praktický a moderní. Doby, kdy obývací stěna zabírala celou jednu stranu obývacího pokoje, jsou naštěstí ty tam.

V jednoduchosti je krása

No přiznejte si i vy, kdo máte doma obývací stěnu, co v ní máte, že by to nešlo uložit jinam a mít tak obývák, který není zacpaný nábytkem a dýchá z něj prostor, který v současné době všichni "tolik potřebujeme". Jediné, co já jako jednotlivec s právem subjektivního názoru jako obývací stěnu uznávám, je knihovna (a v ní třeba i fotoalba nebo šanony s důležitými papíry). Knihy mají u mě také zvláštní uctivé místo, a proto by byly schopny ospravedlnit přítomnost obývací stěny coby knihovny. Obývací pokoje na ilustračních fotografiích mají tu výhodu, že samostatné díly nábytku jsou všechny uvedeny na našich stránkách, nebo v případě zájmu vám rádi poskytneme kalkulaci na vybrané díly, či kompletní sestavy dle vašeho návrhu.

 

     

 

Moderní technologie

S ubývajícím časem se postupně začal měnit životní styl občanů, do našich životů vešly moderní technologie, díky nimž se změnily požadavky a přání zákazníků . Od masivních obývacích stěn se začalo postupně ustupovat, mladí lidé volili jednoduchost a střídmost. Při zařizování dnešních obývacích prostorů se lidé zaměřují na minimalismus nábytku, obývací stěnu zařizují jednotlivými, různě rozmístěnými kusy. Televizor je zpravidla umístěn na nízkém stolku, doplněném uzavřenými regály na uložení DVD a CD přehrávačů. Z ostatního nábytku převládají nízké sestavy komod, závěsné skříňky či atypické poličky, které zpravidla slouží pro uložení CD a DVD nosičů.

 

    

 

Doufáme, že se vám dnešní nabídka obývacích stěn líbila a zítra vám ještě představíme další novinky na Nábytku Aldo, kterými jsou pracovny.