Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové, moderní kanceláře

Nábytek Aldo představuje kancelářský nábytek v klasickém designu z laminátové desky, mdf desky, nebo ze skla, ale také luxusní kancelářský nábytek, kde jsou použitými materiály především spojení hned několika materiálů. Nabídka kancelářského nábytku se rok od roku navyšuje také s ohledem na nový, bohužel nutný trend a to vybavení domácí pracovny také doma. Dnes si většina z nás bere nějakou tu práci, resty na dodělání a tak pracovní kout, či alespoň psací stůl je téměř v každé domácnosti.

Kancelář jako samostatná místnost

Vybavení kanceláře velmi moderním kancelářským nábytkem vám může nabídnout hned od několika výrobců. Moderní nejen design, ale také materiál sklo a kov. Velmi snadná je i údržba, právě s ohledem na novodobé zpracování materiálů. Jednotlivé díly v sestavě najdete na našich stránkách také jako samostatné díly kancelářského nábytku. Kancelář nabízí také díly, které jsou velmi praktické. Kontejner na kolečkách, jehož šuplíky lze uzamknout, stolek na tiskárnu, které je rovněž mobilní, nebo stojan na cd, jak pro upevnění na stěnu, tak pro postavení do prostoru na zem. Kancelářský nábytek je velmi kvalitní a návrh kanceláře můžete na základě výběru samostatných dílů změnit dle svých potřeb. Kancelářský nábytek naše společnost doporučuje také na základě osobní zkušenosti s tímto nábytkem.

 

Rohový psací stůl Rox graphit    Nábytek do kanceláře Rox oak

 

Kancelářské doplňky

Žádná moderní kancelář se v dnešní době neobejde bez kvalitních kancelářských doplňků. Elegantní řešení uspořádání Vašeho místa na práci v kanceláři, ale také v jakémkoliv moderním interiéru, nabízí právě nejrůznější komody a zásuvkové kontejnery, své ale také zastanou v kanceláři praktické regály.

 

    

 

Nabídka se dělí především dle návrhu úložných prostorů. Některé komody nabízejí také odkládací, otevřené prostory. Nábytek do kanceláře má na našich stránkách široké zastoupení.