Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové kolekce dětského nábytku

Francouzský výrobce Gautier, jehož na českém a slovenském trhu zastupujeme, přišel ke konci letošního roku s nabídkou nové dětského kolekce Jack. A jak jsme tomu již právě u francouzských designů zvyklí, kolekce dětského nábytku je velmi kvalitní a praktická. Velmi dobře je také zvolen odstín, který je předurčen chlapcům. V nabídce dětského nábytku a dětských pokojů totiž stále převládá větší výběr pro holky, proto je dobře, že právě v kategorii určené chlapcům dochází k jejímu rozšíření. Co vám tedy kolekce dětského nábytku Jack může nabídnout?

Řešení malých interiérů dětských pokojů

Největší úspory prostoru v interiéru malého dětského pokoje můžete dosáhnout pořízením multifunkční dětské postele. A také s tímto řešením přichází v kolekci Chic španělský výrobce, aby splnil požadavky zákazníků různě velkých interiérů.

 

   

 

Vyvýšené postele, jako u našeho návrhu z kolekce Chic, mohou díky takto řešenému místu na spaní nabídnout ve vzniklém prostoru spousty užitečných dílů nábytku. Dětská postel pro matraci 90x200 cm nabízí komodu s dvěma křídly a odkládací police rozděleny do dvou prostorů.


Dětská postel Reverso     Dětská postel Tobo

 

Na fotografiích představujeme další oblíbené dětské postele, pro školáka i s psacím stolem a pro předškoláka s klouzačkou. Francouzský výrobce si dal záležet na tom, aby vaše děti postel milovaly, ať už pro funkčnost, nebo také design. Na nábytku Aldo navíc nemusíte přemýšlet nad roštem, v ceně každé postele již rošt je.

 

Řešení interiéru dětských pokojů školáků a studentů

Pokud nechcete každých pět let svému dítěti zařizovat nový dětský pokoj, zcela jistě je lépe volit již v době předškolního věku decentní design bez dětských motivů. Těžko si můžeme představit, že dospívající náctiletý školák uvítá postel v podobě autíčka, či lodě, kterou jste mu pořídili když navštěvoval školku. Ano, takový nábytek vypadá hezky, ba dokonce mile, ale...Pokud již v předškolním věku vyberete svému dítěti "střízlivý" design, máte vystaráno až do doby, než opustí rodinné hnízdo.

 

    

 

 

V dětském pokoji můžeme říci patří k nejdůležitějším dílům nábytku dětská postel a psací stůl. Tyto díly totiž mohou velmi ovlivnit zdravý vývoj vašeho dítěte. Dětská postel je tak kvalitní, jak kvalitní pořídíte matraci, pro děti doporučujeme tvrdší matrace.
Dětský psací stůl  je kvalitní, pokud pořídíte židli s nastavitelnou výškou sedáku, můžete si vybrat z nabídky
dětských židlí německého výrobce.

Mezi další díly patří klasika a to v podobě dětské komody, nočního stolku, či malé komody hned vedle postele. K dětské posteli lze pořídit velký šuplík, který kopíruje obvod celé postele, tedy poskytne dostatek úložného prostoru. Kolekce dětského nábytku Jack však nabízí další, neméně zajímavé díly, které si můžete vybrat v sestavách nabízející díly samostatně pro individuální zařízení každého interiéru.

 

                                                        Dětský pokoj Biotiful

 

Kvalita především u dětského nábytku je velmi důležitá

Jsme rádi, že můžeme nabízet nábytek francouzského výrobce Gautier. Kolekce dětského nábytku jsou certifikovány a patří pod známou jakostní značku Gami. S naší nabídkou dopravy zdarma po celé republice pak nemůžete mít jiný, než spokojený nákup.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.