Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové kolekce dětského nábytku pro rok 2016

I když se rychle blíží čas vánoční, na nábytku Aldo se již naplno věnujeme přípravě nových kolekcí nábytku. A i v roce 2016 se naši zákazníci mohou těšit na spousty netradičních designů, které můžeme říci nejsou na našem trhu s nábytkem obvyklé. Pro ty z vás, kteří nábytek Aldo ještě neznají vězte, že našim prvořadým cílem je představovat nábytek originální, s důmyslným designem a dostupný všem, tedy za příjemné ceny. I v příštím roce vám budeme představovat především designy francouzského, belgického, dánského a německého výrobce. Ale příští rok nebude jen o nových designech, ale i o rozšiřování našich služeb. Je opět se na co těšit a pokud patříte k těm, kteří doma rádi neustále něco vylepšují, tak jste ve správný čas na správném místě. Přelom roku 2015 a 2016 bude rovněž ve znamení pokračování našich slev ve výši až 30 %, rozhodně tak stojí za to v průběhu každého víkendu na naše stránky zabrouzdat. Ale vraťme se k tomu, na co se můžete ze světa designu a vylepšování vašeho bydlení těšit.

 

Dětský nábytek v roce 2016

Pro kategorii dětského nábytku je a bude největší změnou především rozdělené kolekcí na typické dívčí a typické klučičí. Rozdíl mezi designem dětského pokoje holky a dětského pokoje kluky se rok od roku zvětšuje. Ještě v dobách ne tak dávno minulých rozdíl v designu nebyl žádný, postupem času minimální. Pro budoucí léta můžeme počítat s tím, že návrhy dětských pokojů i dětského nábytku se budou více a více rozlišovat dle toho, komu je design určen. Pro příští rok přichází například belgický výrobce s velmi zajímavým řešením dětského pokoje dvou malých slečen. Elegantní, až možná rustikální design působí v interiéru holek velmi romanticky.

 

Dětský pokoj Biotiful   Dětský pokoj Amori

 

Fenoménem příštího roku budou také toaletní stolky pro malé slečny, jako jeden z možných dílů dětského pokoje. Také zcela nový trend, který jsme doposavad mohli vidět pouze v ložnici. Jeden z možných toaletních stolků v naší nabídce můžete vidět i na ilustrační fotografii. Stejně tak jako možnost pořízení patrové postele s přistýlkou, varianta, která se rovněž stává již běžnou. Výrobci se u nových designů rok od roku více soustředí především na úsporu místa v interiéru a maximální využití dané plochy, kterou máte pro své děti k dispozici.

 

A co dětský nábytek pro kluky? I zde najdete celou řadu nových designů soustředících se na maximální využití interiéru. I v roce 2016 najdete v nabídce tradiční či řekněme typické designy pro kluky, jako například široký výběr dětských postelí, které na sebe vzaly podobu závodních aut. Tyto tradiční klučičí designy patří k velmi oblíbeným. Nové kolekce dětských pokojů pro kluky se soustředí na jejich zájmy a tak v nabídce nebudou chybět ani kolekce zaměřené na kluka sportovce, nebo na kluka, který spíše tíhne k tématice vesmíru, kovbojů či jiných aktivit.

 

Dětská postel Tobo   Dětská postel Pino

 

Nabídka dětského nábytku je rok od roku zajímavější a především také levnější. Nábytek se stává běžným spotřebním zbožím, což je velmi příjemná zpráva pro zákazníky. Dnes už každé dítě může mít dětský pokoj opravdu "dětský".

 

Nábytek pro dospělé v roce 2016

Velkých změn se dočká také nábytek určený pro vybavení interiérů kuchyně a jídelny, obývacího pokoje, ložnice a dalších interiérů. Výrobci se pro rok 2016 budou soustředit hodně na bydlení mladých lidí, kteří žijí v domácnosti ještě "single" a k zakládaní rodiny se ještě nechystají. Věková hranice pro založení rodiny se rovněž rok od roku posouvá směrem nahoru, věk prvorodiček se zvyšuje. Taková je doba a výrobci nábytku na tyto ukazatele musí pružně reagovat. Přibývá tak kolekcí, které se soustředí na vybavení opravdu velmi malých interiérů, protože mladí lidé žijící single bydlí především v malých bytech. Ničím už nepřekvapují ložnice s postelí o rozměru 140x200 cm a ne tradičních 160x200 cm. Ještě nedávno byla nabídka ložnic určena opravdu je pro dva, pro pár, tedy s manželskou postelí. Jiná možnost v podstatě nebyla. Také přibývá postelí, které se co možná nejvíce soustředí na úložné prostory.

 

 Postel Space Up patří k nejprodávanějším   Postel Travel

 

Ale změna designu se samozřejmě netýká jen ložnic. Rovněž i nábytek pro další interiéry bude v roce 2016 představován s maximálním ohledem na využití daného prostoru a tak můžeme říci, že design nábytku se stává rok od roku praktičtější a důmyslnější.

 

Nové, netradiční bytové doplňky

Novým trendem, s kterým se bude i v roce 2016 setkávat je i multifunkčnost nábytku. Znamená to, že například jeden díl nábytku využijete na vícero způsobu. Psací stůl s možnou přeměnou na jídelní stůl či toaletní stolek, to vše bude patřit k běžným záležitostem. Nábytek v malém interiéru, který nabídce více funkcí, je tím nejlepším řešením. Také s ohledem na finanční úsporu.

 

Set dvou odkládacích stolků    Široký výběr regálů Industry

 

Typickém příkladem multifunkčního designu může být komoda z kolekce Industry od německého výrobce. jeden díl nábytku využijete jako psací stůl, jídelní stůl i barový stolek. A to vše ještě s řadou úložných prostorů.

Moderní design se i v příštích letech bude co možná nejvíce především soustředit na praktické využití v interiéru. A nábytek Aldo u toho rozhodně nebude chybět.