Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové dětské pokoje z Holandska

Nábytek naše holandského partnera patří k velmi oblíbeným. A to nejen dětské pokoje. Dnes Vám ale představíme právě nabídku z kategorie dětského nábytku a to ve velmi trendy designu. Nabídka je rozdělena na dětské pokoje typické svým designem pro holky, dětské pokoje pro kluky a neutrální, tedy například pro sourozence, holku a kluka. Holandský nábytek patří k velmi kvalitním a vyhledávaným. V minulém roce se zařadil do čela naší tabulky prodejnosti nábytku.

 

                                                                                     Patrová postel B smoky blue

 

Do neutrálních designů vybavení interiéru dětského pokoje můžeme zařadit například dětský nábytek v odstínu smoky blue. Nábytek v bílém odstínu, ale transparentní tak, aby struktura dřeva nebyla překryta, tedy je stále jemně v náznacích. Takový dekor patří k oblíbeným právě pro vybavení pokoje sourozenců. Odstín také vhodný pro malé interiéry, jelikož světlé barvy opticky zvětšují prostor. V našem případě však dětský pokoj pro malé interiéry vhodný nejen kvůli barvě, ale také možnosti dalšího spaní pomocí šuplíku, který nabízí klasický rozměr pro matraci a to 90x200 cm. Ušetříte tak místo minimálně za jednu postel a vlastně také finance. Řešení postele formou přistýlky se stává stále oblíbenějším a začíná převažovat nad patrovými postelemi, které děti školou povinné, ty starší, nemají příliš rádi.

 

                                           

 

Dětské pokoje v opravu dětských odstínech

Novinkou ve světě bydlení jsou dětské pokoje s potiskem. A jako první s takovým designem přišel právě holandský výrobce. Potisk působí v interiéru velmi netradičně a má vysoký designový efekt, kdy interiér působí živě a netradičně. Sami se můžete přesvědčit na našich fotografiích, kdy nabízíme potisk pro holky a potisk pro kluky.

 

   

 

Potisky na nábytku jsou navíc velmi oblíbené u dětí, jak malých, tak již skoro dospělých. Velmi příjemně lze také takový nábytek dále kombinovat v daném tématu s dalšími bytovými doplňky, jako jsou sedací vaky, obrazy, nebo koberce s tématikou podobnou pokoji. Návrh holandských designérů proto přikládáme rovněž s těmito doplňky tak, aby jste měli ještě lepší představu o kompletně zařízeném interiéru dětského pokoje. Nábytek nabízíme jako celé sestavy, ale jednotlivé díly lze pořídit také samostatně. Materiál je laminátová deska, která není náročná na údržbu. Což právě v dětském pokoji, především pak u malých dětí ocení každý rodič.