Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové dětské pokoje z Holandska

Zcela nový a pro letošní rok trendy design nabízí pro letošní rok v kategorii dětské pokoje náš holandský, ale také belgický partner. Trendy design je u dětských pokojů především díky potiskům, které ze samostatných dílů dětského nábytku dovedou vytvořit velmi příjemné prostředí a to jak pro malé školáky tak školačky. Holandský výrobce je na našich stránkách oblíben již několik let, především díky dětského pokoje Charley a dětského pokoje Jepser. A věříme i v úspěšnost nových kolekcí dětských pokojů s potiskem v sytých, temperamentních odstínech.

Dětské pokoje pro školáky

Design dětského pokoje pro kluka, nebo holku holandský výrobce rozlišil. Dětský pokoj Bonny Area je typickým představitele klučičího pokoje. Pokud správně k nábytku zvolíte rovněž doplňky, můžete vytvořit velmi příjemné prostředí, v kterém se vaše dítě bude cítit dobře a bude tak mít ty nejlepší podmínky pro studium. Příjemné prostředí, jak říkají dětští psychologové velmi pozitivně ovlivňuje právě výsledky ve škole a celkovou dobrou pohodu dítěte.

 

   

 

V posledních letech se stále více a více rozlišuje právě design pro klučičí a holčičí pokoje, nebo jsou také v nabídce pokoje, které jsou pro jeden interiér a ten obývají sourozenci jak kluk tak holka. Nové dětské pokoje stále více kladou důraz na funkčnost nábytku, nejen na to, aby nábytek byl hezký. A tak například u dětského pokoje Fabric, můžete k posteli pořídit šuplík jak z její přední části, tak obou boků. myslíme si, že velmi úspěšným dětským pokojem pro obě děti bude dětský pokoj Sam v netradičním odstínu bílé, ale při zachování struktury dřeva v lehkém tónu. Zde holandský výrobce myslel na nedostatek prostoru v interiéru a u postele zvolil velmi oblíbenou funkci šuplíku, jako další možnost místa spaní pro matraci 90x200 cm.

 

                                                              Patrová postel Bonny

 

Nabídka dětských pokojů se nám v naší nabídce neustále úspěšně rozrůstá a designy, které vám jako dovozce nábytku z Holandska a Francie představujeme patří k těm nejmodernějším a pozor, za velmi příznivou cenu.