Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové designy obývacích pokojů

Každý z nás má jinou představu a možnosti při zařizování obývacího pokoje. Proto jsme rádi, že na našem portále, můžeme nabízet nábytek do obývacího pokoje, který dává možnost výběru ze samostatných dílů. Každý zákazník si tam může vybrat nábytek podle svých potřeb. Dnes Vám představíme nábytek do obývacího pokoje z novinek o nábytku.

Přírodní odstín dubu

Pokud máte světlý obývací pokoj, prozářený sluníčkem, pak si můžete dovolit zařídit jeho interiér ve velmi moderním, přírodním odstínu dubu. Opravdu netradiční, až originální design, nabízí kolekce Uma, která nabízí velké množství samostatných dílu k výběru. Vybrat si můžete ze tří druhů komod, dvou druhů vitrín, konferenční a televizní stolek a kolekce dokonce nabízí polici, regál a šatní skříň, která nebývá v nabídce obývacích pokojů tak častá. Kolekce nabízí opravdu pro zařízení obývacího pokoje bezpočet možností a kombinací vlastního sestavení pro Váš interiér. Všechny díly najdete v naší nabídce samostatně, pokud potřebujete, můžete si třeba pořídit jeden z dílů, libovolně dle výběru. Použitým materiálem je laminátová deska ve velmi moderním designu.

 

      

 

Rozhodně velmi netradiční je možnost sestavení do pravého úhlu. Takže pokud váš obývací pokoj patří k opravdu k velmi rozměrově malým, našli jste právě jedno z možných řešení. Druhým způsobem pro sestavení obývací stěny je klasické, tedy do jedné přímky. Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, rozhodně pořízením obývací stěny z kolekce Uma od španělského výrobce získáte originální a velmi nadčasový design, který také nabízí spousty úložných prostorů. jak vypadá vnitřní uspořádání těchto úložných prostorů nejlépe znázorňuje ilustrační fotografie. Výška je samozřejmě variabilní, záleží jen na vás, do jaké výšky zavěsíte horní vitríny, skříňky. Uvedená výška je pouhým doporučením.

 

Stěny v bílém lesku

Obývací stěna z kolekce Han od španělského výrobce exkluzivně na našich stránkách. Obývací stěna ve dvou barevných variantách, stěna, která nabízí úložný prostor skrytý, ale také úložný prostor za sklem, tedy otevřený. A úložný prostor za sklem je pro milovníky dekorací, pro ty  z vás, kteří si rádi vystavíte věci, které máte rádi a chcete je mít hezky na očích. Zastoupení obývacích stěn od španělského výrobce je opravdu velké a vy tak máte z čeho vybíratPosouváme design blíže k vám, snažíme se na náš trh přinášet taková řešení, která zlepší vaše bydlení za velmi příjemnou cenu. A návrh obývací stěny z kolekce Enna je toho dobrým příkladem.

      

Pokud se vám obývací stěna líbí, můžete ještě navíc z kategorie obývací pokoje pořídit řadu dalších dílů ve skandinávském spojení odstínů. Od komod, přes konferenční stolky, až po oblíbené, designové regály. Flexibilní možnosti pro vás zákazníky jsou kromě originálního designu dalším důležitým prvkem proto, aby jsme daný produkt, řešení interiéru do nabídky zařadili. Vše, co potřebujete vědět představujeme prostřednictvím ilustračních fotografií, vnitřní uspořádání jednotlivých skříněk, způsob složení či rozložení a vysvětlení všech potřebných rozměrů. Líbí se nám rovněž mohutný design v minimalistických, prostor efektně využívajících, liniích.