Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové designy manželských postelí

Manželské postele na Aldu to je nejrozmanitější design a materiál. Postele se snažíme nabízet takové, aby splňovaly základní podmínky pro ergonomii bydlení. Postele musí být především kvalitní, v ní relaxujeme, spíme a čerpáme energii na dlouhé pracovní dny. Dnes si představíme postele do ložnic, především velmi oblíbené od našeho francouzského i španělského partnera, který ví co je pro spánek potřebné.

Kvalita manželské postele především

Jak jsme se již zmínili, náš francouzský výrobce je opravdu jedničkou v designu nábytku. Francouzské postele, jsou vysoce kvalitní, luxusní a co je hlavní, nabízejí i tolik potřebný úložný prostor, kterého není nikdy dostatek. Dalším kladem se vyznačují odstíny postelí, které výrobce nabízí od bílého, až po černý vysoký lesk a nestandardní rozměry postelí. Malou část postelí tohoto francouzského výrobce vám představíme na následujících fotografiích.

 

                                                     Manželská postel Toronto

 

Trápí vás malé rozměry místnosti, kterou jste určili pro vybavení ložnice? Hledáte řešení, které by tento malý prostor opravdu využilo na maximum? Odpověď je snadná, hledejte určitě mezi manželskými postelemi s úložným prostorem, které dnes nabízí spousty rafinovaných a překvapivých řešení. Kolekce Toronto od francouzského výrobce nabízí velmi flexibilní řešení či lépe řečeno výběr dílů. Můžete pořídit postel v základu, bez šuplíků a nádstavců, můžete pořídit postel jen s nádstavci, nebo jen s šuplíky, můžete danými díly vybavit celou ložnici.

 

Moderní design za dostupnou

 Ten najdete především v nabídce našeho španělského partnera. A mezi nejvíce oblíbené se zařadily postele s úložným prostorem. Španělský výrobce začal představovat kolekce na příští rok a musíme říci, že se nám velmi líbí. Nejen moderní, minimalistický design, ale rovněž trendy odstín, který je tolik žádaný a do ložnic je jedním z nejvíce oblíbených. Pokud i vy máte malou ložnici tak musíte vědět, že bílý odstín je dobrá volba, jelikož dokáže opticky místnost zvětšit. Pokud je vaše ložnice menších rozměrů, manželská postel z kolekce Lanka vám kromě místa na spaní nabízí nabízí také nadstavec s policemi v jejím záhlaví, úložný prostor v přední části postele a sadu dvou hlubokých šuplíkůÚspora místa ve vaší ložnici značná. Samozřejmostí je v naší nabídce vždy rošt k posteli v ceně a doprava zdarma.

 

Manželská postel Lanka graphit     Manželská postel Lanka white

 

K manželské posteli lze v identickém designu pořídit rovněž další nábytek, jelikož nábytek v tomto trendy spojení odstínů je snad v největším zastoupení na našich stránkách, nebo lze také postel pořídit v menším rozměru místa na spaní, ale i zcela odlišném odstínu. Možností je v kolekci Lanka celá řada, dokonce tyto unikátní postele pořídíte jako řešení místa na spaní pro vaše dítě.

Postele s úložným prostorem pro jednoho

Pro všechny z vás, kteří řešíte nedostatek místa v interiéru vašeho pokoje představujeme pouze exkluzivně na našich stránkách unikátní design postele. Kvalitní lamelový rošt v kovovém rámu v ceně postele je zvedací, pro snadný a rychlý přístup k úložnému prostoru. Ten vás rovněž překvapí velikostí, police a šuplík, v podstatě úložný prostor nahrazuje šatní skříň, kterou tímto není třeba pořizovat. Ideální odpověď na řešení velmi malého prostoru studentského pokojenebo ložnice v případě, že máte postel jenom pro sebe. S ohledem na rozměr místa na spaní doporučujeme postel pro jednu osobu.

 

    

 

Jste oslněni naši kolekci posteli od francouzských výrobců? Další postele, nejen do ložnic, najdete v kategorii dětský nábytek, v sekci dětské postele. I zde francouzský výrobce nabízí praktický a jednoduchý design.