Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční rustikální stoly a stolky

V minulých článcích jsme vám představili netradiční designy rustikálního nábytku. I dnes tomu nebude jinak, německý výrobce ve své kolekci nabízející zcela nový, trendy industrial design, nechal inspirovat krásou dřeva mango se speciální, rustikální povrchovou úpravou, samozřejmě v imitaci, nábytek je vyrobený z laminátu a kovu a proto jeho cena je opravdu velmi příjemná. V malé ukázce vám představíme jak jídelní, tak konferenční stoly.

Jídelní stoly v industriálním designu

Představujeme další z řady barových stolů, které v malém interiéru často nahrazují klasické jídelní stoly a to z nabídky kolekce Rustic brown. Stabilita a pevnost díky kovové konstrukci, deska stolu a police z laminátu s povrchovou úpravou věrohodné imitace dřeva. Spojení černého kovu a přírodní imitace je charakteristické pro návrhy industriálních designů, které se staly v posledních dvou letech tolik populární.

 

    

 

Dalším návrhem je sestava jídelního stolu s lavicemi. Více než dostupná cena s ohledem na sestavu skládající se z jídelního stolu a dvou lavic. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska ve věrohodné imitaci dřeva ve spojení s kovem černé barvy. proto může výrobce nabídnout tak velmi příjemnou cenu. Snadná montáž i demontáž.

Konferenční stoly

Hledáte do svého obývacího pokoje nějaký ten kus originálního nábytku? Pak máme rovněž pro vás nabídku konferenčních stolků, které osloví také tímto originálním designem. Zcela nové řešení bydlení, design, který vznikl teprve před nedávnem a opravdu využívá prvky, které najdete v továrnách. Díky patině, která nábytku dodává jakoby podobu starého, použitého nábytku, jsme konferenční stůl zařadili právě do kategorie rustikálního nábytku. Ale to, co je velmi důležité, je vysoká kvalita, která je z části dána precizností německého výrobce, ale také použitými materiály. Kov, který je použitý na konstrukci stolku, je jako materiál sám o sobě takřka nezničitelný a dřevo mango, z kterého je vyrobena plocha stolku, má stejné vlastnosti jako například dřevo teak. To je známo především vysokým stupněm tvrdosti a logicky tak velkou odolností vůči mechanickému poškození. A pokud hledáte opravdu něco originálního, pak v naší nabídce najdete i konferenční stolek, který připomíná vozík na dráze! Ano, přesně tématikou nádraží a vlaků, či vozíku pro nakládku a přemísťování balíků se nechal německý výrobce inspirovat ve své nové kolekci. 

 

     

 

V naší nabídce najdete spousty dalších samostatných dílů na výběr v obdobném designu pro případné vybavení kompletního interiéru.