Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční, praktické dětské pokoje

Dětský pokoj by neměl být pouze "hezký", ale především praktický a zařízen tak, aby plně pokryl potřeby dítěte. Co by v dětském pokoji určitě nemělo chybět je kvalitní dětská postel s neméně kvalitní matrací, funkční psací stůl a dostatek úložných prostorů, které dovolí interiér pomyslně rozdělit a hlavně uspořádat. Interiér pokoje pro vaši ratolest by měl být rozdělen do několika zón. Ty pak určují funkci pokoje. Zóna na spaní nesmí být u okna ani zdroje tepla, zóna na psaní a učení by naopak měla být poblíž okna, tedy zdroje denního světla a důležitou zónou je určitě také místo na hraní. Pokud máte k dispozici rozměrově malou místnost pro vybavení dětského pokoje či máte dokonce dvě, nebo tři děti, je vůbec možné takto pokoj zařídit? Odpovědí jsou dnešní důmyslné, multifunkční designy jejichž nabídka se alespoň na nábytku Aldo stává prioritní. A důvodem je také skutečnost, že spíše většina z nás má pro zařízení dětského pokoje velmi malou místnost. Co tedy nabízí dnešní výrobci nábytku?

 

Překvapivé úložné prostory v dětském pokoji

Úložným prostorem nemusí být jen šatní skříň a komoda s šuplíky. Úložné prostory se mohou také skrývat v posteli, v psacím stole, nebo v originálně řešených regálech s látkovými boxy. Úložné prostory mohou opravdu překvapivě dodat dětskému pokoji na jeho eleganci, kráse. Stačí jen vhodně vybrat a barevně sladit.

 

     

 

Na ilustrační fotografii, kde je v hlavní roli bezesporu dětská postel Snoop s nadstavcem a řadou šuplíků, lze krásně vidět využití úložných prostorů. Ty jsou díky důmyslnému designu dětské postele nemalé. Postel nabízí velký nadstavec a pod lůžkem zase k dispozici další šuplíky. Dokonce šel výrobce tak daleko, že jako doplnění designu zvolil velmi trendy síťovina na uložení či odložení časopisů, které mohou být stále po ruce. Nic nebrání tomu, aby kolekci plně využíval také student, nebo studentka. Navíc velmi příjemná je určitě v tomto případě také pořizovací cena. Dětskou postel využijete bezezbytku a náš portál ji pro jakýkoliv malý interiér dětského pokoje doporučuje.

Postele s nadstavcem se všeobecně staly velmi oblíbené, jelikož nadstavec dokáže opravdu pohltit překvapivé množství nejrůznějších předmětů. Především dětských postelí s nadstavcem najdete v naši nabídce celou řadu. Nechybí ani typické klučičí a typicky holčičí designy, jako je tomu například v kolekci Lina, nebo George na následujících ukázkách.

 

    Dětská postel Finland   

 

Dětský pokoj pro více dětí?

I zde pomůže problém s nedostatkem místa vyřešit především pořízení postele s důmyslným designem. A pro více dětí určitě nejlépe uděláte, když jim pořídíte patrovou postel. Lůžka umístěná nad sebou využívají zbytečně prázdné místo v místnosti a navíc dnes je design patrových postelí velmi příjemný.

 

Dětská postel Mak

 

Další možnou variantou je zase pořízení dětské postele s vysunovacím psacím stolem. Místo v dětském pokoj ušetříte nejen možným zasunutím stolu pod postel, ale vlastně samostatné psací stoly pro vaše ratolesti nemusíte vůbec pořizovat. A že dokážou také zabrat místa v daném interiéru.

Věříme, že našimi návrhy nejrůznějších řešení jsme vás přesvědčili o výhodách multifunkčních designů. Nabídka je velmi široká a dnešní článek ukazuje její malý zlomek. Dnes máte možnost vašim dětem i v malém interiéru vybudovat pohodlné a praktické zázemí.