Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční nábytek do kuchyně a jídelny

V naší nabídce nábytku do kuchyně, nebo jídelny najdete také kolekce, které patří k netradičním a na českém trhu možná málo známým. Do kategorie velmi příjemného, elegantního a zároveň netradičního nábytku můžeme zařadit nabídku našeho partnera, dánského výrobce. Nejen však design, je to, na co dánský výrobce klade důraz, ale rovněž vysoká kvalita. Proto nábytek, který vyrábí je z mahagonového dřeva. Dřevo mahagon nabízí vysoký stupeň tvrdosti, nábytek je tak více odolný vůči mechanickému poškození a může nabídnout delší životnost. Ale zpět k designu. Představíme vám set s dvěma taburety a jeho využití jako jídelního setu, ale pozor, také například jako toaletního stolku v ložnici. A samotný set je dle nás, kteří s nábytkem a designem pracují již tolik let, něco, co v nabídce nábytku opravdu chybělo.

 

                                                         

 

Nábytek do jídelny a kuchyně v industriálním designu

Na našich stránkách najdete desítky cenově dostupných jídelních sestav v industriálním designu, který se stal velmi oblíbený. A v neposlední řadě můžete tuto sestavu využít i pro vybavení kanceláře či jako pracovní kout v domácnosti. Ano, přesně tak a navíc to vůbec nevypadá zle, ba naopak, velmi elegantně. Fantazii se opravdu meze nekladou v moderním bydlení a ideálním prostředníkem je rozhodně originální, industriální design.

      

Pokud máte velmi malou kuchyňmáte odpověď na otázku, jak co nejúsporněji zařídit jídelní kout, kde by si šlo dát malé občerstvení. Pokud máte velký interiér a potřebujete oddělit společný prostor kuchyně a obývacího pokojepak jste také našli řešení. V dnešním moderním bydlení se fantazii meze nekladou.

Na fotografii můžete vidět situaci, kdy v kuchyní není umístěn jídelní stůl s židlemi jako klasický způsob stolování, ale kuchyň opravdu slouží pouze k vytváření lahodných pokrmů. Umístěním setu však strávníkům umožníte něco rychlého sníst, k čemu není třeba prostírat v jídelně. Navíc jídelní set působí, a to nám jistě dáte za pravdu, velmi efektně. Třeba společně s vitrínou rovněž dánského výrobce, nebo s milým "retro" sporáčkem. Ale jídelní set můžeme přeměnit také na toaletní stolek v ložnici, jak vám ukáže následující fotografie.

 

                                                    

 

Jak jistě vidíte, jídelní set ničím nenarušil interiér ložnice, ba právě naopak. Tedy můžeme vlastně zhodnotit, že snad nejvíce tento nábytek, stůl s taburety osloví především ženy. A to v obou interiérech. Samozřejmě nikomu nepodsouváme, kde nábytek umístit, vy sami můžete mít to "své" místečko, kde s jídelním setem budete maximálně spokojeni. Nábytek Aldo se designu a netradičním záležitostem věnuje rád, a doufáme, že se nám to opět povedlo.