Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční dětské psací stoly

V dnešním článku vám představíme netradiční dětské psací stoly, které dětský pokoj vašeho dítka určitě oživí. Dnešní modely, které vám představíme jsou psací stoly, které patří do kolekce dětského nábytku vždy pod stejnojmenným názvem a nabízí tak další samostatné díly k sestavení celého dětského pokoje. Dětské psací stoly na Aldu dodržují doporučenou výšku stolu pro zdravý vývoj dítěte.

Umístění psacího stolu

Hlavním kritériem pro umístění psacího stolu v dětském pokoji je najít pro něho vhodné místo. Každé dítě potřebuje klid na učení a jiné aktivity. Dětský psací stůl by měl stát u okna, nebo alespoň v jeho blízkosti. Pravákovi by mělo světlo na pracovní desku dopadat zepředu nebo zleva a levákovi zprava. Dále by dětské psací stoly měly mít nastavitelnou výšku pracovní desky, což umožňuje, že nábytek roste spolu se školákem. Při správné výšce stolu by měly dětské lokty při položení na desku svírat pravý úhel. Vhodný je také nastavitelný sklon desky, který usnadňuje novopečeným školáčkům psaní a čtení.

 

Dětský stůl Comfort rostoucí     

Psací stoly pro dívenky

Každá malá slečna si přeje dětský pokoj jako z pohádky. Právě pro tyto malé slečny vám Nábytek Aldo nabízí tyto netradiční dětské psací stoly v krásných pastelových barvách a originálních designech. Záleží jen na vaši malé princezně, jaký dětský psací stůl si vybere!

 

    

Psací stoly pro kluky

Nejen malé slečny si potrpí na krásně zařízený dětský pokoj, ale i malí kluci mají své představy a sny! Stejná nabídka, jako pro princezny, tak je i pro malé prince, kde má rovněž Nábytek Aldo, široký výběr dětských psacích stolů.

 

Sestava nábytku Gaming   

 

Na našem e-shopu, najdete tyto nestandardní, ale i další psací stoly v kategorii dětského nábytku pod názvem psací stoly.