Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční dětské pokoje

Díky spolupráci nábytek Aldo s francouzským výrobcem, můžeme na našich stránkách nabídnout řadu dětských pokojů, které nejen že jsou moderní, ale také velmi netradiční. Proto se design jako trend dostává do popředí zájmů a to nejen v kategorii dětský pokoj a dětský nábytek. Jako netradiční můžeme považovat design, barvu a rovněž funkčnost daných sestav.

 

                                                   Postel Space Up s největším úložným prostorem na světě

 

Materiálem dětským pokojů francouzského výrobce je laminátová deska o tloušťce 15 až 25 mm, v některých případech masiv. Oproti minulým létům jsou dětské pokoje více funkční a také více barevné. Hitem letošní sezóny je potisk na nábytku, který milují především studenti. Také stále častěji rodiče svým studujícím dětem pořizují postele ne o klasickém rozměru 90x200 cm, ale třeba 120, nebo 140 cm šíře, jak je tomu na naší první fotografii.

Součástí postele Space Up je velké množství úložných prostorů, které vám v podstatě nahradí šatní skříň. Dalším vybavením jsou police po celém jejím obvodu, řada šuplíků a polic ve vnitřní části postele. V ceně postele je rovněž rámový, kovový rošt pro matraci o velikosti 140x190 cm, nebo 140x200 cm. Délku postele lze díky důmyslnému designu libovolně nastavit. Jsme rádi, že vám začínáme přinášet i taková řešení interiérů, která určitě najdou uplatnění i v těch nejmenších místnostech.

 

Dětské pokoje pro holky i kluky

Hodně z dětských pokojů francouzského výrobce je rozdělena dle toho, zda je dětský nábytek, či studentský určen dívce, či chlapci. Typickým dívčím pokoje je například dětský pokoj Snoop a patrová postel Higher, která je v podstatě celým dětským pokojem.

 

Dětský pokoj Snoop      Patrová postel Higher pro holky

 

Jak sami můžete vidět na fotografii, velmi netradiční je šatní skříň, která zároveň slouží i jako toaletka. Samozřejmě, že kolekce nabízí také klasickou velkou šatní skříň bez toaletky a zrovna u kolekce s potiskem. Typickým dětským pokojem pro kluky pak může být například kolekce Chic, která může zaujmout nejen potiskem, ale i netradičním designem postele. Klasické lůžko doplněné netradičně stolkem na pojezdech a druhou možností je multifunkční řešení dětské postele, které je ideální do malých interiérů.

 

     

 

Hledáte řešení pro vašeho chlapce ideálního místa na spaní, aby pořízení dětské postele jste získali i něco navíc? Kolekce dětského nábytku Chic od španělského výrobce vás v mnohém překvapí. Nejen samotný, velmi trendy design, ale také maximální využití prostoru v dětském pokoji a tedy úspora místa třeba na další nábytek, nebo větší prostor pro vašeho kluka na hraní. Dětská postel Chic totiž kromě místa na spaní nabízí také velký úložný prostor, ale i psací stůl. Navíc, pokud se vám tato praktická dětská postel líbí a my věříme, že ano, můžete ji sestavit i zrcadlově, je variabilní. A tak pokud máte kluky dva, nebo máte dvě děti kluka a holku, můžete postele umístit v pokoji proti sobě. A pro holku proto, že identickou dětskou postel lze pořídit i s růžovými úchyty. Ostatně tato možnost modrých i růžových úchytů platí pro všechny další díly nábytku v kolekci a vy v balení vždy obdržíte obě varianty. Věříme, že z široké nabídky dětského nábytku si vybere každý. A pokud jste rodičové, kteří potřebují zařídit jednu místnost pro kluka i holku, pak vězte, že představuje rovněž kolekce v neutrálních odstínech.