Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční dětské patrové postele

Nabídka dětských patrových postelí je v dnešní době opravdu různorodá a především velmi praktická. Na našem e-shopu se staly dětské patrové postele jednou z nejprodávanějších komodit. Představujeme vám až překvapující řešení místa na spaní nejen dvou dětí, ale v mnoha případech i tří dětí. Patrové postele do rozměrově malých interiérů dětských pokojů jsou ideálním řešením, jelikož ušetří značnou část prostoru. Ale my vám dnes chceme představit něco z netradičních designů, postele, které nejsou jen místem na spaní. Patrové postele, které mají řadu dalších funkcí.

Multifunkční dětské patrové postele

Od francouzského výrobce je nabídka patrových postelí zaměřená na maximální úsporu místa v interiéru. V mnoha případech je součástí patrové postele také šatní skříň, komoda, nebo řada odkládacích polic. A co je velmi praktické? Také umístění lůžek, které není pod sebou, ale třeba do pravého úhlu.

 

Patrová postel Move     Patrová postel Move, druhý způsob sestavení

 

Umístění patrových postelí do pravého úhlu ještě více ušetří místi v interiéru. Patrová postel na fotografii dále kromě lůžek nabízí šatní skříň s policemi hned vedle schůdků se zábradlím, každé z dětí má také k dispozici odkládací polici. Ale francouzský výrobce nabízí celou řadu dalších, neméně zajímavých návrhů.

 

                                               Patrová postel Stim

 

Návrh designu patrové postele Stim nabízí ještě více úložných prostorů. Jsou zde dvě šatní skříně, otevřená s šatní tyčí a zavřená s policemi. Nechybí ani šuplík pod dolním lůžkem. Lůžka jsou originálně umístěná, sice pod sebou, ale v různých místech. Celkově tak design vypadá velmi originálně. Francouzský výrobce vždy dbá také na bezpečnostní prvky. Například každá z jeho patrových postelí má zábranu kolem horního lůžka, která zabrání pádu dítěte z výšky. Materiál je zdravotně nezávadný.

                 

         Patrová postel Matt pink     Patrová postel Matt clay

 

V naší nabídce si můžete vybrat z řadu velmi originálních, praktických návrhů šetřící místo v dětském pokoji na hraní, na učení. Prostor je volný, díky multifunkčním postelím nemusí být přeplněn nábytkem.