Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nestárnoucí nábytek z masivu

Naši stálí zákazníci si již určitě všimli, že jsme na našem portále zařadili novou kategorii a to nábytek z masivu. Najdete zde opravdu ekologický nábytek od našeho belgického výrobce ve vysoké kvalitě, kterou je tento výrobce známý už po dlouhá desetiletí. A proto Vám budeme i v příštích článcích představovat jeho někdy, až netypické kousky nábytku z masivu. Oblíbené jsou rozhodně patrové postele z masivu a klasické dětské postele z masivu.

Masiv v přírodním odstínu do dětského pokoje patří

Přírodní materiál je stále velmi preferovaná volba pro výběr dětské postele. Nabídka přírodních materiálů na našich stránkách je velmi široká. Můžete vybírat z nepřeberného množství dřevin, ale také produkty, jako je nábytek z ratanu. Mezi nejčastěji používaný přírodní materiál pro návrhy dětských postelí patří dřevo borovice. Materiál, který je cenově dostupný, ale splní svůj účel. Dětská postel ve tvaru domečku z nabídky designů belgického výrobce si našla řadu příznivců a nyní se v této podobě dostala také na náš trh. Dětskou postel z kolekce Dallas můžete pořídit samostatně, nebo také s praktickým šuplíkem, jako představujeme právě teď. Šuplík lze využívat dvojím způsobem, jako klasický úložný prostor, nebo přistýlku pro druhé dítě či přespání návštěvy.

 

     

 

A co další návrh v podobě patrové postele, která je ideální pro děti s velkým věkovým rozdílem? Belgický výrobce zvolil jako materiál pro výrobu dřevo borovice v jejím přírodním odstínu. Dřevo je ošetřeno několika vrstvami laku, je řádně vysušené a bez kazů a suků. Nedochází tak k pozdější deformaci postele. Patrová postel je stabilní také díky tloušťce dřeva. S ohledem na kvalitu patrové postele vás čeká rovněž velmi snadná montáž. Patrová postel, která konečně řeší vybavení dětského pokoje dvou dětí s velkým věkovým rozdílem, patrová postel, která může být součástí vybavení jedné místnosti. V nabídce patrových postelí belgického výrobce najdete identický design rovněž v tmavě šedém odstínu.

                                                

Je na vás a jen na vás, jak bude v dětském pokoji patrová postel sestavena. Možností je celá řada. Rozhodně však rádi zařazujeme do nabídky právě takový nábytek, který nabízí možnost variabilního sestavení a jeho design není definitivní. Patrová postel z kolekce Mezzanine je v nabídce nejen s mnoha různými možnostmi, ale každý z designů lze ještě různě kombinovat. Patrová postel, kterou vám nabízíme nyní je sestavena z horního lůžka a volně stojícího dolního lůžka, které není tedy napojeno na horní část postele. Díky tomu nemusí být dolní lůžko umístěno v pozici jako na fotografii, ale může být třeba na zcela jiném místě v dětském pokoji. Stejnou možnost nabízí také komoda s šuplíky, kterou můžete umístit také jinam, než nabízí ilustrační fotografie.

V nabídce také najdete patrovou postel zcela bez dolního lůžka, můžete libovolně umístit schůdky, tedy na levou i pravou stranu postele. A nechybí ani nabídka dalších dílů nábytku, jako je třeba regál, skříňka, nebo můžete pořídit třeba jen horní lůžko. Vše v té nejvyšší belgické kvalitě.