Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nejmodernější design ložnic

Ložnice je místnost, kde bychom měli odpočívat, relaxovat a čerpat síly po dlouhých pracovních dnech. Dnes vám představíme ložnice v moderním a elegantním designu od francouzského výrobce nábytku s dlouholetou tradicí. Jsme rádi, že díky francouzskému výrobci vám můžeme nabídnout nábytek, který je mezi novinkami ve světě designu tolik oblíbený a populární.

Ložnice v černém

Odstín černého matu, navíc v kombinaci s moderním designem to je ložnice Aalborg black. Manželská postel nabízí lesk, noční stolky černý mat a šatní skříň, která mimo jiné nabízí velmi velké úložné prostory, tyto dvě černé spojuje. Zrcadlové průčelí je velmi praktické, a pokud máte malou ložnici, můžete ji šatní skříní opticky zvětšit. Celkově působí ložnice velmi vzdušně.

 

    

 

Jste milovníky nových trendů a moderního bydlení? Pak vás jistě osloví kolekce nábytku do ložnice Lanka v bílém a grafitovém provedení. Španělský výrobce nabízí na našich stránkách levné ložnice v přírodních odstínech, nebo matných, ale také dražší, díky povrchové úpravě vysokého lesku, jako v případě ložnice Ontario černého a bílého. Rafinovaný a netradiční design z Francie a Španělska.

 

                                                          Manželská postel Lanka white

 

 

Ložnice v barvě dubu

Velmi příjemně, můžeme říci až lákavě k relaxaci, působí design ložnice s příznačným názvem Toronto. Francouzský výrobce nabízí několik verzí, s postelí kde jsou noční stolky samostatně v prostoru na zemi a s postelí, jako u této sestavy, kde jsou noční stolky připevněny na nadstavci postele. Všechny díly této originální ložnice, lze také pořídit samostatně. Celý design ložnice francouzský výrobce navrhl pro zákazníky, kteří sice mají rádi moderní design a moderní bydlení, ale při zachování přírodního vzhledu.

 

     

 

Ložnicejako jedny z mála nabízí úložné prostory pod postelí. Šuplíky na vysunutí mohou především v malých interiérech vyřešit spousty starostí s nedostatkem místa. Velký prostor však najdete také v šatní skříni, nebo komodě. Moderní design, který nabízí netradiční odstín dub ash. Všechny díly lze také rovněž pořídit samostatně. Francouzský výrobce představuje moderní design ale při zachování přírodního odstínu.

To je jen malá ukázka francouzských ložnicových sestav na našem portále. Můžete si rovněž objednat samostatné manželské postele, nevšedního a originálního designu! Francouzský výrobce představuje ložnice, které si u vás zákazníků získali největší oblibu.