Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Návrhy dětský pokojů z masivu

Dnes vám chceme představit nové návrhy dětských pokojů z masivu od belgického výrobce. Materiálem pro jejich výrobu se samozřejmě stal masiv, konkrétně dřevo borovice s povrchovou úpravou vodou ředitelným lakem v matu. Lak, který zachovává viditelnou strukturu dřeva a jeho zdravotní nezávadnost. Faktory, kvůli kterých přeci dětské pokoje z masivu pořizujeme, aby naše ratolesti vyrůstaly ve zdravotně nezávadném, ekologickém prostředí. Letošní nabídka určitě stojí za inspiraci. Nejen že nabízí tradiční, stylový design, ale dané díly nábytku jsou doplněny velmi praktickými, moderními prvky.

 

Dětské pokoje s patrovou postelí

Belgický výrobce přináší zcela nový, velmi unikátní, možná můžeme říci i netradiční šedý odstín pro dětský nábytek ze dřeva borovice. Šedý odstín vytváří zcela jiný dojem, jiný design z patrové postele ze dřeva borovice. Na nás působí zcela určitě velmi moderně a vkusně. Navíc, patrová postel je velmi variabilní a díky možnosti rozložení na dvě samostatná lůžka, lze tuto patrovou postel využívat i v době, kdy jsou děti již větší a nechtějí spát v patrové posteli. A věřte nám, že toto období nastane, každý bude chtít své soukromí. Rovněž můžete umístit schůdky na levou i pravou stranu. Zkrátka patrová postel, která se dokáže přizpůsobit vašim požadavkům.

     

Dřevo borovice je velmi kvalitní, tloušťka desek a tedy nosné konstrukce 3,5 cm, rozměr hranolů 7 x 7 cm. Dřevo je řádně vysušené a kvalitní, bez suků a kazů a tak nedochází ani po letech k jeho deformaci. Patrová postel v šedém, bílém, nebo přírodním odstínu patří rozhodně k velmi elegantním.

 

Dětský pokoj pro zábavu

Jedno z mnoha možností je dětská postel Oliver, kterou nabízí belgický výrobce. Dětská postel v nádherném, přírodním tónu, dětská postel z kvalitního dřeva borovice, bez kazů a suků. Belgický výrobce dětského nábytku především pro výrobu upřednostňuje masív jako takový a používá pro dřeva tři odstíny. Přírodní, který prostřednictvím dětské postele Oliver nabízíme nyní, transparentní bílý a světle šedý. Dětské postele z masívu si tedy můžete vybrat v těchto třech velmi trendy odstínech.

                                               

 

Dětská postel Oliver se nám jako skrýš, bunkr, zkrátka jako postel pro zábavu líbí z nabídky všech podobných nejvíc. Dítě se může schovat tak, že ho opravdu nenajdete. A přesně tento moment všechny děti v určitém věku baví. A vykouknout na vás přece můžou přes okýnko. Rozhodně vám garantujeme, že ve skrýši bude chtít taky někdy přespávat a tak není na škodu nějaké to spaní vymyslet. Máte doma pejska? Ideální boudička i pro něho, kde bude mít po celou noc klidný spánek vašeho dítěte pod kontrolou. Ale to už jsme se nechali unést možná moc, zpátky k praktickým záležitostem. Prostor pod postelí je pro vás jako pro rodiče praktický třeba pro umístění hraček, nebo jiných předmětů, když je nechcete mít rozházené po pokoji. Dětská postel je velmi kvalitní, bytelná, je opravdu "masívní" kdy především síla materiálu je taková, jako u nábytku ze dřeva má být. Za nás určitě pomyslná jednička s hvězdičkou.