Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek ze systému Odys

Dnes si představíme nábytek, který nabízí velký výběr samostatných dílů k sestavení jídelnynebo obývacího pokoje. Nábytek působí díky tloušťce obvodových korpusů velmi hezky, stabilně a impozantně. Z jednotlivých dílů si můžete sestavit také jídelnu s obývacím pokojem jako jeden interiér, který především osloví majitelé malých interiérů. Systém je novinkou na Nábytku Aldo.

 

                                           Jídelní stůl Travis

 

Jak na malé interiéry?

Pokud chcete mít moderní interiér dle posledních trendů bydlení, pak kolekce nábytku do jídelny, ale také obývacího pokoje od francouzského výrobce, vám může mnohé splnit. Nejen moderní jednoduché linie daných dílů, ale rovněž netradiční odstín a efektní, praktické řešení právě pro malé interiéry.

 

     

 

Návrh sestavy na fotografii může velmi vkusně a nenásilně vyplnit malý interiér třeba panelákového bydlení, kdy dodáním sedací soupravy k televizní stěně a jídelnímu stolu, vznikne společný prostor řešící hned dva interiéry najednou. Samozřejmě jídelnu s obývákem, harmonicky a vkusně sladěné interiéry díky jednotnému designu nábytku.

Ale můžete si pořídit také třeba jen televizní stěnu a k ní si z naší nabídky vybrat další nábytek z kolekce, pokud je váš interiér větší, či chcete jen nábytek do obývacího pokoje. Materiálem je laminátová deska v odstínu šedý dub - tmavě šedá. Pastelová barva tmavě šedá je příjemným efektním doplněním.

Když je v obývacím pokoji dostatek místa

Všechny díly nábytku uvedené v sestavě obývacího pokoje na fotografii, jako jednom z možných návrhů, si můžete pořídit samostatně. Flexibilní výběr s ohledem na rozdílnost interiéru každé domácnosti je velmi oblíbenou formou nákupu.

 

    

 

Kolekce z Francie nabízí také nábytek pro vybavení jídelny, nebo praktickou televizní stěnu pro malé interiéry, ostatně jak jsme již uvedli. Na přiložených fotografiích můžete sami posoudit, jak francouzský výrobce navrhl všechny dostupné možnosti řešení vašeho bydlení, které je šité na míru jakémukoliv půdorysu dané místnosti.