Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek z masivu pro Vaše děti

Nábytek z masivu do dětského pokoje, to je na Nábytku Aldo nabídka samostatných dílů nábytku, z kterých si sami můžete sestavit na základě vašich potřeb dětský pokoj ze dřeva borovice a to v několika dostupných odstínech. Povrchová úprava vodou ředitelným lakem nic nekazí na zdravotní nezávadnosti, ba naopak. Poptávka po nábytku z masivu do dětského pokoje z ekologických materiálů na našem portále stále stoupá. Dnes si některé segmenty nábytku z masivu představíme. A mezi velmi oblíbené se zařadily rovněž patrové postele a klasické dětské postele, nebo dětské postele s látkovými dekoracemi.

Dětská postel z masivu

Kvalitní dětské postele z masivu vás překvapí svou odolností a dlouhou životností materiálu. Pro děti tak pořídíte kvalitní postel, která vydrží nejen po dobu dětství, ale i celého dospívání a po celou dobu, než dítě takzvaně "opustí hnízdo". Vůně dřeva a přírodní materiál navíc poskytne příjemné prostředí a blahodárný vliv na dítě.

 

         Nabízíme pouze výběrové dětské postele z masivního dřeva borovic, které dětem zajistí plnohodnotný a vydatný odpočinek. Všechny nabízené modely jsou od německého výrobce a splňují přísné požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost. Pro povrchovou úpravu jsou použity pouze přírodní, ekologicky odbouratelná barviva a laky. Při návrhu tvaru byla kladen důraz na maximální bezpečí během dětských her. Postele nabízíme v několika variantách včetně velmi oblíbených patrových postelí. Všechny modely lze snadno kombinovat s dalšími výrobky z řady masivního nábytku pro děti a vytvořit tak útulné dětské království. 

Dětská patrová postel z masívu v několika odstínech

Nabídka patrových postelí z masivu je na našem portále velice široká a jedná se o kolekce belgického výrobce. Vybírat můžete z mnoha designů a několika odstínů. Patrové postele pro jedno, dvě i tři děti od předškolního až studentského věku. Oblíbené jsou patrové postele pro jedno dítě, kdy pod vyvýšeným lůžkem v takto vniklém prostoru můžete umístit psací stůl, komodu, regál či jiný nábytek. Všechny patrové postele však mají jedno společné a to zábranu kolem lůžka i úsporu místa v interiéru dětského pokoje a to se výrobci důmyslným designem povedlo.

 

   

 

Belgický výrobce klade důraz na kvalitu nejen samotným, detailním zpracováním, ale také materiálem. Dřevo borovice je řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k pozdější deformaci lůžek. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.