Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek z masivu jak ho možná neznáte

Tradiční nabídka nábytku z masivu, kterou všichni známe již řadu desetiletí to jsou mohutné, stylové komody, stoly, nebo vitríny zcela určitě nevhodné pro umístění do moderních domácností. Nábytek v tomto designu spíše uplatníme na chalupách, či specifických interiérech rodinných domů. Samozřejmě že i tradiční nábytek z masivu v naší nabídce najdete, nejčastěji pak v kolekcích německého výrobce. Dnes však chceme představit nové kolekce nábytku ze dřeva dub od francouzského výrobce. Kolekce nabízející moderní nábytek, ale při zachování mohutnosti designu tak jak někteří stále upřednostňují do velkých interiérů, nebo kolekce moderního nábytku z masivu do rozměrově malých interiérů. Nabídka je nová, představená a uvedená na trh v letošním roce 2014 a věříme, že vás osloví stejně příjemně jako nás na Aldo nábytku.

 

Nábytek ze dřeva mahagon do větších interiérů

Samozřejmě že nabídka samostatných dílů je rozměrově větší, i přes moderní design se snažil výrobce zachovat typickou mohutnost, můžeme říci okázalost nábytku. S použitým materiálem dřeva dub také samozřejmě souvisí vysoká kvalita a bohužel i vysoká cena. Pro nábytek je materiál dřeva jako dub, mango, nebo mahagon vždy nejdražší.

 

     

 

Na fotografii vám představujeme díly nábytku z kolekce Nova Solo v sestavě návrhu jídelny. Již na první pohled je rozpoznatelné dřevo dub, jelikož pro jeho vlastní krásu výrobce nepoužil žádné moření ani jinou povrchovou úpravu. Zachovat viditelnou strukturu dřeva a jeho odstín byl záměr. Když už platíme tak vysoké částky za tento materiál, měl by být také vystaven na odiv. Nikdy nepochopíme zpracování nábytku ze dřeva dub, které je například překryto čistě sněhově bílým nátěrem. Krása zcela zanikne a důvod proč pořizovat drahý dubový nábytek je nerelevantní.

 

                                                             

 

I přes mohutnost dílů z kolekce Nova Solo se snaží výrobce přinášet návrhy velmi moderní. Lze tak interiér vybavit praktickými, plně funkčními díly, které mohou být doplněny dalšími dekoracemi v moderním designu. Kolekce si tak získala oblibu právě pro spojení moderního s tradičním v tom smyslu, že tradiční je dubové dřevo používané pro výrobu nábytku už po staletí.

 

Levný nábytek ze dřeva neexistuje

Dřevo jako materiál, pokud jste jeho milovníci, bohužel neustále stoupá na ceně, ale zase na druhou stranu, nemůžeme se nezamýšlet nad přírodou a tím, kolik lesů ubývá. A tak dnes se sanží výrobci nábytku, s ohledem na životní prostředí, nahrazovat dřevo jinými materiály, které v důsledku mají jeho menší spotřebu, nebo jsou z recyklovatelných zdrojů. Ale výsledek, posuďte sami, jako by jste si pořídili opravdu nábytek právě ze dřeva dub, jeho imitaci vám na fotografiích níže představujeme.

 

    

 

I zde byl zachován moderní, nadčasový design s praktickým využitím v domácnosti. I zde byla zachována původní, zdravotní nezávadnost dřeva díky povrchové úpravě přírodním olejem zlaté barvy. Odstín dřeva se sice změnil, ale jeho struktura je stále viditelná a úprava nic neubrala z jeho krásy. Pro kolekce moderního nábytku ze dřeva dub platí rovněž nabídka samostatných dílů určená k vybavení interiéru obývacího pokoje. Můžete zařídit interiér kompletně, nebo pořídit jeden díl, záleží jen na vašem vkusu. Obliba moderního nábytku vyrobeného nejen ze dřeva dub, ale i jiných přírodních materiálů neustále stoupá. Proto se snažíme aktuálně na Aldo nábytku tento trend pro vás nepřetržitě sledovat, aby jsme byli stále u vás, našich zákazníků zapsání jako společnost nabízející vše nové. Ale nebojte se, nezapomínáme ani na tradiční, nebo rustikální designy.

 

Možná mnozí z vás jsou také zvyklí na dodání nábytku ze dřeva v dílech, bez nutnosti montáže. U kolekcí, které jsme vám dnes představili je tomu právě naopak. Dodání v dílech s nutností montáže, díky kterému však výrobce maximálně zabránil poškození materiálu vlivem přepravy.