Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek v pověstné německé kvalitě

Již několik desetiletí si drží němečtí výrobci a to nejen nábytku pověstnou vysokou kvalitu a preciznost výroby. německé produkty snad ve všech oblastech vynikají smyslem pro detail. Ale my se dnes budeme především věnovat nábytku německého výrobce a tradičnímu designu. V nabídce nábytku představujeme od německého výrobce snad každý typ designu, od moderního nábytku, přes rustikální nábytek až po stylový nábytek z masivu. Nábytek německého výrobce můžete pořídit do všech interiérů a vůbec není pravdou, že je cenově náročný. I když ani kolekce luxusního nábytku pro náročnější zákazníky samozřejmě nechybí. A my se dnes budeme věnovat především kolekcím, které nás zaujaly nejvíce.

 

Německý design nábytku z masivu, funkční a praktický

Pokud je všeobecně známá kvalita německých produktů, tak stejně známá je i jakási německá strohost, kdy je kladen především důraz na praktické využití. Příkladem takového designu můžou být i postele z masivu, které v sobě spojují tradici s moderními prvky. Dřevo jako tradiční materiál se zachováním jeho přírodního vzhledu ve spojení s velmi moderním, řekněme až důmyslným designem.

 

 

Díky německým designérům tak dostal tradiční nábytek z masivu zcela novou podobu. Moderní postele v rozměru vhodném pro vybavení ložnice i dětského pokoje. Dřevo borovice použito k výrobě postelí je řádně vysušené a bez kazů, zdravotní nezávadnost zachovává i vodou ředitelný lak, který je použit pro povrchovou úpravu. Nejvíc však zaujme samotný design, který konkrétně u postele nabízí řadu rafinovaných úložných prostorů. Nabízí se tak pořízení nábytku z masivu i do menších interiérů, jelikož postrádá tradiční mohutnost a nepraktičnost. Zcela nový směr výroby nábytku z masivu byl od německého výrobce velmi dobrý krok, který dovoluje pořídit nábytek z masivu i do moderní domácnosti menších rozměrů. A zdravotně nezávadné interiéry jsou v dnešní přetechnizované době vítanou změnou.

 

Největší oblibě se těší přeci jen pořízení nábytku z masivu do dětského pokoje. Aby německý výrobce docílil maximálně důmyslného designu, který na 100 % děti využijí, spojuje někdy materiál dřeva borovice s mdf deskou. Populární je například nabídka rostoucích psacích stolů, které představujeme nejen v přírodním odstínu dřeva borovice, ale rovněž v dalších možných variantách na výběr.

 

                                        

 

Ano, v nabídce dětského nábytku z masivu německého výrobce najdete i takové odstíny jako růžová a modrá. nechybí ani nabídka tradičního či řekněmě stylového designu, kdy se německý výrobce nechal inspirovat vybavením domácnosti podhůrských oblastí Alp. Nábytek z masivu má stále řadu příznivců.

 

 

Netradiční designy nábytku

každý z výrobců nábytku se snaží neustále inovovat a přinášet nové nápady, německý výrobce není výjimkou. Pokud máme představit netradiční design nábytku z nabídky tohoto výrobce pak je to rozhodně kolekce pod názvem "Beton". Nábytek, který nabízí povrchovou úpravu imitující beton, samozřejmě ve velmi moderním designu.

 

                  

 

Moderní nábytek tohoto typu je velmi specifický a musí si najít své obdivovatele. Je to módní výstřelek a jako takový je ho třeba brát. Ale od toho je móda, aby i výstřelky našly své majitele. Kolekce Beton však patří k těm, které za netradiční považujeme a i při troše fantazie může velmi ozvláštnit daný interiér. Často je povrchová úprava imitující beton, nebo také tématiku grafiti pořizována do studentských pokojů.

 

Za netradiční však můžeme považovat i další kolekce, které nabízí určitá specifika. Německý výrobce si našel zálibu například v nejrůznějších typech regálů, do kterých lze umístit velmi praktické látkové boxy. Toto řešení vybavení interiéru jednak nabízí možnost velkých úložných prostorů a jednak je jedno z nejlevnějších. Díky širokému výběru odstínů látkových boxů jsou regály vhodné pro umístění do interiéru dětského pokoje, ale i obývacího pokoje, nebo jídelny.

 

                        

 

Regály s látkovými boxy přesně vystihují design německého výrobce. Velmi praktický a cenově dostupný design. Rozhodně si myslíme, že nabídka německého výrobce, pokud se právě chystáte zařídit nějaký interiér, stojí za zastavení.