Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nábytek v pověstné německé kvalitě

Již několik desetiletí si drží němečtí výrobci a to nejen nábytku pověstnou vysokou kvalitu a preciznost výroby. německé produkty snad ve všech oblastech vynikají smyslem pro detail. Ale my se dnes budeme především věnovat nábytku německého výrobce a tradičnímu designu. V nabídce nábytku představujeme od německého výrobce snad každý typ designu, od moderního nábytku, přes rustikální nábytek až po stylový nábytek z masivu. Nábytek německého výrobce můžete pořídit do všech interiérů a vůbec není pravdou, že je cenově náročný. I když ani kolekce luxusního nábytku pro náročnější zákazníky samozřejmě nechybí. A my se dnes budeme věnovat především kolekcím, které nás zaujaly nejvíce.

 

 

Německý design nábytku z masivu, funkční a praktický

Pokud je všeobecně známá kvalita německých produktů, tak stejně známá je i jakási německá strohost, kdy je kladen především důraz na praktické využití. Příkladem takového designu můžou být i postele z masivu, které v sobě spojují tradici s moderními prvky. Dřevo jako tradiční materiál se zachováním jeho přírodního vzhledu ve spojení s velmi moderním, řekněme až důmyslným designem.

 

  

 

Díky německým designérům tak dostal tradiční nábytek z masivu zcela novou podobu. Moderní postele v rozměru vhodném pro vybavení ložnice i dětského pokoje. Dřevo borovice použito k výrobě postelí je řádně vysušené a bez kazů, zdravotní nezávadnost zachovává i vodou ředitelný lak, který je použit pro povrchovou úpravu. Nejvíc však zaujme samotný design, který konkrétně u postele nabízí řadu rafinovaných úložných prostorů. Nabízí se tak pořízení nábytku z masivu i do menších interiérů, jelikož postrádá tradiční mohutnost a nepraktičnost. Zcela nový směr výroby nábytku z masivu byl od německého výrobce velmi dobrý krok, který dovoluje pořídit nábytek z masivu i do moderní domácnosti menších rozměrů. A zdravotně nezávadné interiéry jsou v dnešní přetechnizované době vítanou změnou.

 

Největší oblibě se těší přeci jen pořízení nábytku z masivu do dětského pokoje. Aby německý výrobce docílil maximálně důmyslného designu, který na 100 % děti využijí, spojuje někdy materiál dřeva borovice s mdf deskou. Populární je například nabídka rostoucích psacích stolů, které představujeme nejen v přírodním odstínu dřeva borovice, ale rovněž v dalších možných variantách na výběr.

 

   

 

Ano, v nabídce dětského nábytku z masivu německého výrobce najdete i takové odstíny jako růžová a modrá. nechybí ani nabídka tradičního či řekněmě stylového designu, kdy se německý výrobce nechal inspirovat vybavením domácnosti podhůrských oblastí Alp. Nábytek z masivu má stále řadu příznivců.

 

 

Netradiční designy nábytku

každý z výrobců nábytku se snaží neustále inovovat a přinášet nové nápady, německý výrobce není vyjímkou. Pokud máme představit netradiční design nábytku z nabídky tohoto výrobce pak je to rozhodně kolekce pod názvem "Beton". Nábytek, který nabízí povrchovou úpravu imitující beton, samozřejmě ve velmi moderním designu.

 

  

 

Moderní nábytek tohoto typu je velmi specifický a musí si najít své obdivovatele. Je to módní výstřelek a jako takový je ho třeba brát. Ale od toho je móda, aby i výstřelky našly své majitele. Kolekce Beton však patří k těm, které za netradiční považujeme a i při troše fantazie může velmi ozvláštnit daný interiér. Často je povrchová úprava imitující beton, nebo také tématiku grafiti pořizována do studentských pokojů.

 

Za netradiční však můžeme považovat i další kolekce, které nabízí určitá specifika. Německý výrobce si našel zálibu například v nejrůznějších typech regálů, do kterých lze umístit velmi praktické látkové boxy. Toto řešení vybavení interiéru jednak nabízí možnost velkých úložných prostorů a jednak je jedno z nejlevnějších. Díky širokému výběru odstínů látkových boxů jsou regály vhodné pro umístění do interiéru dětského pokoje, ale i obývacího pokoje, nebo jídelny.

 

  

 

Regály s látkovými boxy přesně vystihují design německého výrobce. Velmi praktický a cenově dostupný design. Rozhodně si myslíme, že nabídka německého výrobce, pokud se právě chystáte zařídit nějaký interiér, stojí za zastavení.

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.