Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek v designu, kdy méně znamená více

Všeobecně je vždy moderní nábytek navržen v jednoduchých či můžeme také říci střídmých liniích. A tento design si dnes trochu přiblížíme. Interiér vybavený moderním nábytkem nabízí spousty výhod a mezi ty hlavní bezesporu patří vzdušný, nábytkem příliš nezaplněný prostor, při zachování také funkčnosti dané místnosti. Jednoduché designy jsou často rafinované a nabízí také důmyslné provedení designu, který může například překvapit skrytým, možná až nečekaným úložným prostorem. Pokud chcete, aby vaše místnost byla pohodlná, na pohled příjemná, ale především bylo v ní možné také projít, zkuste si pro inspiraci projít několik návrhů "jak umí bydlet Francouzi". A například v takovém velkoměstě jako je Paříž, také její obyvatelé bojují s každým centimetrem volné plochy, jelikož velký byt si jako u nás může z Francouzů dovolit jen málokdo. Tak jak se bydlí po francouzsku?

 

     

Kolekce nábytku do obývacího pokoje Manchester a Amsterdam (jednoduchý design francouzského výrobce pro moderní interiér)

 

Jednoduše a levně v obývacím pokoji

Dnes si vezmeme pod náš pomyslný drobnohled nábytek do obývacího pokoje. Kolekce, které vám na našich stránkách nabízíme jsou vždy na výběr ze samostatných dílů. Co to znamená v praxi? Danou kolekci můžou využít majitelé malých i velkých bytů, interiér si můžete vyskládat z více či méně dílů. Výběr je tak velmi flexibilní. Často samozřejmě lze vybírat i z různých provedení.

 

    

 

V malých i velkých interiérech určitě uplatníte skříňky na zavěšení a nejrůznější police, které si můžete pořídit v libovolném počtu. Pro malý interiér jsou užitečné především v úspoře místa na podlaze, úložné prostory máte zavěšeny na stěně. Ve velkém interiéru zase příjemně oživíte nudné, prázdné stěny a místnost je více členitá. Pro menší byty se doporučuje uplatnit bílý odstín, povrchová úprava na nábytku. Bílý odstín dokáže opticky místnost zvětšit. je pravda, že je náročnější na údržbu, ale pokud je povrch nábytku hladký, ani to nebude příliš velká překážka.

 

       

 

Moderní kolekce nabízí možnost určení délky daného segmentu nábytku, jako například je tomu na fotografii u televizní stolku. K základnímu rozměru televizního stolku lze přidat nadstavec, který prodlouží jeho délku. I zde je tedy nabídka jak pro malý, tak velký interiér možná. A výběr toho správného televizního stolku je velmi důležitý, jelikož jen málokdo z nás se bez tohoto dílu obejde v dnešní moderní domácnosti.

Moderní, účelový design je jak jsme uvedli již na začátku strohý. Nic není zbytečné, je vše je výrobci promyšlené tak, aby byl nábytek především praktický a co je rovněž důležité, nebyl příliš drahý. Ano, dnes již lze pořídit i velmi moderní nábytek za dostupnou cenu. A nezapomínejme na další výhodu modulových kolekcí, není třeba pořizovat hned vše najednou, ale dané díly lze pořizovat postupně. Tak jak vám to třeba umožňuje vaše finanční situace či volný prostor. Výrobci nábytku v převážně většině danou kolekci nechávají na trhu něco kolem pěti let a to je doba, kdy můžete vybavovat váš interiér. není to tedy vůbec málo času na to, aby jste si vytvořili útulný domov za rozumnou cenu.