Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytek Aldo už chystá novinky pro rok 2015

I když jsou teprve před námi Vánoce, my na Nábytku Aldo už pomalu chystáme novinky pro nadcházející rok 2015. Věříme že nábytek, který pro vás připravujeme se vám bude i v tom nadcházejícím roce líbit stejně hodně, jako v tom letošním. Rok 2015 bude ve znamení multifunkčního designu, který by vám měl ať už v dětském pokoji či ložnici, šetřit tolik drahocenné místo. Stále je více majitelů menších interiérů, než těch větších a proto řada z nás hledá řešení, jak zařídit malý interiér tak, aby byla zachována jeho průchodnost a daná místnost nebyla přecpaná nábytkem. Rok 2015 bude tedy o návrzích, které vám ušetří místo a navíc nabídne důmyslně schované úložné prostory. A začněme dětskou postelí. Pro nadcházející rok přichází německý výrobce s nabídkou multifunkčních dětských postelí z masivu, které budou dostupné už od prosince letošního roku.

 

    

 

 

Novinkou na našem portále bude také řada praktických psacích stolů pro děti i dospělé, jejichž design lze přizpůsobit výšce. Psací stoly, které nabízí nejen možné nastavení výšky pracovní desky, ale také jejího sklonu. A tak když má vaše rodina málo místa a nemůžete si kvůli stísněnému prostoru dovolit pořídit psací stůl pro každého, nabízí se opět praktické multifunkční řešení. Ten, kdo z vás zrovna u psacího stolu bude, si pracovní plochu dle potřeb nastaví. A díky kvalitě provedení je mechanismus pro nastavení velmi snadný, zvládne ho i malé dítě.

 

   

Psací stůl Speedy nabízí řešení pro školáky i dospělé (německý výrobce)

 

Novinky pro vás budeme připravovat i v průběhu vánočních svátků a po celý příští rok, ostatně jako i letos, najdete na nábytku Aldo každý týdne vždy několik nových produktů, nových kolekcí nábytku. Věříme že i letos, navzdory intervencím ČNB, se nám podaří pro naše zákazníky udržet ceny nábytku v příznivých hladinách. A také pro rok 2015 zachováváme naši dopravu zdarma v rámci celé republiky a vynášku do patra u objednávek nad 7 000 Kč. V letošním roce jsme se začali také věnovat více našim stránkám na Facebooku, v čemž chceme pokračovat. Jsme rádi, že naše nové stránky Facebooku vás tak příjemně oslovily. Těšíme se na vaší přízeň, podněty a nápady.