Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Lednový výprodej dětského nábytku 2015

Naši pravidelní zákazníci už ví, že v lednu můžete pořídit vždy dětský nábytek na nábytek Aldo za bezkonkurenční cenu. Nabídka nábytku, který se v daném roce stal u vás nejoblíbenější, slevy až 50 %, to je příhodná chvíle pořídit nábytek dětem levně. Díky široké nabídce můžete vybavit celý dětský pokoj. Ani letos nechybí tolik oblíbená nabídka dětských patrových postelí, které se v roce 2014 staly vůbec nejprodávanějším sortimentem. Design francouzského výrobce už oslovil řadu z vás. Co jsme letos zařadili do akční nabídky dětského nábytku? Několik nejoblíbenějších designů pro malou ukázku.

 

     

 

Patrová postel Bibop a patrová postel Swan od francouzského výrobce se staly nejprodávanější v letošním roce. Nabízí nejen místo na spaní až pro tři děti, pokud využijete šuplík jako přistýlku, ale také řadu úložných a odkládacích prostorů. To vše ve velmi příjemném designu. Kvalitní provedení, deska laminátu s tloušťkou až 25 mm.

 

Mezi další oblíbený sortiment dětského nábytku se zařadily rostoucí psací stoly. Zde se do nejprodávanějších produktů dostaly psací stoly německého výrobce ve velmi originálním designu a netradičních odstínech. A aby jste nemuseli nic hledat, kromě možnosti pořízení stolu samostatně, nabízíme také celé sestavy, tedy psací stůl i se židlí, v mnoha případech i zásuvkovým kontejnerem na kolečkách. 

 

    

 

Nabídka akčního dětského nábytku je omezena, jedná se o výprodej pouze z množství, které jsme pro vás naskladnili. Pokud se vám tedy něco hodně líbí, bohužel negarantujeme, že zrovna daný typ dětského nábytku bude v nabídce až do konce ledna. U patrových postelí se pak sleva jistě vyplatí, mnohdy ušetříte až několik tisíc korun. I na dětský nábytek za akční cenu je samozřejmě platná naše doprava zdarma po celé republice. Věříme, že letošní nabídka vás příjemně osloví.