0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Lednový výprodej dětského nábytku 2015

Naši pravidelní zákazníci už ví, že v lednu můžete pořídit vždy dětský nábytek na nábytek Aldo za bezkonkurenční cenu. Nabídka nábytku, který se v daném roce stal u vás nejoblíbenější, slevy až 50 %, to je příhodná chvíle pořídit nábytek dětem levně. Díky široké nabídce můžete vybavit celý dětský pokoj. Ani letos nechybí tolik oblíbená nabídka dětských patrových postelí, které se v roce 2014 staly vůbec nejprodávanějším sortimentem. Design francouzského výrobce už oslovil řadu z vás. Co jsme letos zařadili do akční nabídky dětského nábytku? Několik nejoblíbenějších designů pro malou ukázku.

 

     

 

Patrová postel Bibop a patrová postel Swan od francouzského výrobce se staly nejprodávanější v letošním roce. Nabízí nejen místo na spaní až pro tři děti, pokud využijete šuplík jako přistýlku, ale také řadu úložných a odkládacích prostorů. To vše ve velmi příjemném designu. Kvalitní provedení, deska laminátu s tloušťkou až 25 mm.

 

Mezi další oblíbený sortiment dětského nábytku se zařadily rostoucí psací stoly. Zde se do nejprodávanějších produktů dostaly psací stoly německého výrobce ve velmi originálním designu a netradičních odstínech. A aby jste nemuseli nic hledat, kromě možnosti pořízení stolu samostatně, nabízíme také celé sestavy, tedy psací stůl i se židlí, v mnoha případech i zásuvkovým kontejnerem na kolečkách. 

 

    

 

Nabídka akčního dětského nábytku je omezena, jedná se o výprodej pouze z množství, které jsme pro vás naskladnili. Pokud se vám tedy něco hodně líbí, bohužel negarantujeme, že zrovna daný typ dětského nábytku bude v nabídce až do konce ledna. U patrových postelí se pak sleva jistě vyplatí, mnohdy ušetříte až několik tisíc korun. I na dětský nábytek za akční cenu je samozřejmě platná naše doprava zdarma po celé republice. Věříme, že letošní nabídka vás příjemně osloví.

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.