Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytek Aldo to není jen nábytek

Ti co nás znají ví, že značka Aldo to není jen internetový prodej nábytku, ale také služby. A díky našim službám, mezi které patří například doprava zdarma po celé republice již několik let, výnos nábytku do patra, nebo rozvoz nábytku až k vám domů naší vlastní dopravou, jsme také získali "garanci " nákupu za dlouhodobou stabilní spokojenost na portále Heuréka, kde naše služby vy samotní zákazníci oceňujete. A my vám za vaše v mnoha případech velmi hezké recenze děkujeme. Našim přáním je, aby nákupem nábytku na našem portále všechno začalo, ale určitě ne skončilo. Prodej nábytku je pro nás výzva se dál o zákazníka starat. Design nás baví, stejně jako hledat stále nové a nové kolekce pro náš český  a slovenský trh. Také proto jsme se stali prvními, kteří představují nábytek z Francie, Německa, Dánska, nebo Holandska. Kolekce nábytku těchto výrobců jsou navíc za velmi příjemné ceny a především jsou "jiné", jako i my chceme být jiní.

 

 

Velmi oblíbený se stal také náš on-line chat jako komunikační prostředek, který řada z vás stále častěji využívá pro rychlou pomoc. Na on-line chatu jsou vám vždy k dispozici lidé, kteří vám pomohou najít co hledáte, nebo vám poradí jaká komoda by se odstínem hodila třeba k psacímu stolu co se vám líbí. Kdy vám nábytek přesně doručíme, zda je vhodný pro vaše dítě a další řada nejrůznějších dotazů.

Nábytek Aldo na Facebooku se nečekaně stal velmi oblíbeným zdrojem umístění připomínek, také nám na Facebook posíláte své nápady, podněty, komentáře. Na Facebooku se setkáváme stále častěji a moc se nám líbí, jakým směrem se vztah prodejce versus zákazník ubírá. Děkujeme vám za nemalé množství "like it".....i nadále budeme přinášet právě na Facebook zajímavé články s radou, jak zařídit interiér.

 

 

Nábytek Aldo připravil do nabídky

V letošním roce se budeme v maximální míře soustředit na multifunkční design nábytku, který vám pomůže ušetřit nemalé pořizovací náklady. Můžeme říci že novinkou u nás jsou praktické bytové doplňky, především pak pro vybavení dětského pokoje. Také jste nám byli inspirací pro nový způsob prodeje v tom smyslu, že přinášíme návrh sestav, kde vše co na fotografii vidíte můžete u nás najít. Jeden příklad za všechny, dětský pokoj Ulli - Colorido.

 

 

Na sestavě dětského pokoje vidíte celou řadu dílů nábytku. Pokud vše co na fotografii vidíte lze pořídit, je to další z forem prodeje nábytku. A o takový prodej se budeme v letošním roce snažit. Ne všichni jsme tak nadaní, jako bytoví designéři a tyto návrhy doufáme pomohou mnohým z vás si vlastními silami interiér zařídit velmi příjemně, navíc prakticky.

 

Doufáme, že nápad na nový způsob prodeje vám především přinese celou řadu inspirací pro váš vlastní interiér, neméně tak co nejrychlejší a ještě snadnější orientaci na našem portále. A i když pracujeme stále na nové nabídce nábytku pro rok 2014, připravujeme také souběžně nové projekty pro rok 2015. A věříme, že ani v příštím roce vás nezklameme.