Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo, to je internetový prodej

Nábytek ALDO, vznikl spojením potenciálu zkušených osob a mladých pracovníků, kteří do společnosti přinášejí energii a nový pohled na prodej nábytku v dnešní době, kdy nabídka zcela jistě převyšuje poptávku. Tým našich pracovníků, jakožto i celá naše firma se snaží zachovat pouze jedno jediné motto a to je spokojený zákazník, který jako jediný v dnešní době může být ukazatelem dobrého obchodu a úrovně služeb dané společnosti - firmy na trhu.

 

    

Na nábytku Aldo široká nabídka dětských pokojů od francouzského výrobce

 

 

Proč právě nábytek Aldo

Prodej nábytku není vůbec jednoduchou záležitostí a my jsme si toho vědomi. Prodej nábytku je zodpovědnost, jelikož produkt jako je nábytek a který vám prodáme, vás bude provázet několik let. Proto společnost nábytek Aldo zaměřuje svou pozornost především na prodej kvalitního nábytku, s ohledem na dostupnou cenu, ale snažíme se rovněž nepředstavovat nábytek příliš levný, jelikož zde kvalita není zaručena. Samozřejmě v naší nabídce najdete luxusní nábytek také pro "náročnější zákazníky", který jsme zařadili do kategorie designový nábytek a zde je cena přiměřena náročnému designu a netradičnímu použití materiálů. Ovšem již řadu let patří mezi neprodávanější kolekce nabídka pro nejmenší, dětské pokoje, designové dětské pokoje a dětský nábytek všeobecně v nabídce samostatných dílů.

 

   

S naším dětským nábytkem budou vaše děti takto spokojené

 

 

Nábytek Aldo už má svou historii. Za naši existenci e-shopu s nábytkem jsme získali také řadu ocenění a jsme na to právem hrdi. Společnost Nábytek Aldo se může ale hlavně pochlubit spolupráci s holandským výrobcem nábytku, dánským výrobcem, dvěma francouzskými výrobci, a v posledním roce také německým výrobcem. Výrobci, kteří mají jeden z nejvíce moderních a praktických designů na světě. Na skutečnost, že jsme výhradními dovozci tohoto nábytku na český, slovenský a polský trh jsme právem pyšni. A jak poznáte nábytek dané země, či to jaké má kvality? Jednoduše podle značek, které můžete vidět jak na našich stránkách tak na vlastních balících, které vám přivezeme až do domu. A to zcela zdarma po celé české i slovenské republice.

 

  

Nejoblíbenější postele pro děti  na nábytku Aldo jsou od francouzského výrobce (Patrová postel Bibop, multifunkční postel Battle)

 

 

Nábytek Aldo a služby

Ano, nábytek nejen prodáváme, ale snažíme se rozšiřovat rovněž služby s prodejem nábytku spojené. A co u nás můžete získat navíc? Zkusme si vše dát do jednotlivých bodů, těch nejvíce důležitých:

 

   

 - výnos nábytku zdarma u objednávek nad 7 000 Kč (neplatí pro kategorii rustikální nábytek)
- dopravné po celé ČR zdarma!!!
- široká nabídka nábytku s dodáním do 72 hodin (zde patří nejprodávanější nábytek)
- on-line chat kdy ihned zodpovíme vaša dotazy
- el. katalogy nábytku ke stažení na našich stránkách
- el.návody k montáží u nejprodávanějších produktů (napomáhají také ke zjištění kvalitu nábytku s veškerými jeho dostupnými rozměry)
- nábytek rozváží také naši smluvní partneři, termín je hlášen vždy předem, především objednávky do 5 000 Kč
- nábytek platíte řidiči na místě, až po převzetí, neplatíte nic předem
- bonusový systém pro věrné zákazníky (slevy, akce)
- nábytek Aldo představuje nábytek s certifikátem a kvalitou pod ochranou ISO
- představujeme nábytek také na Slovensku na www.nabytok-aldo.sk