Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo přivítá Nový rok akční nabídkou

Je již tradicí na nábytku Aldo, že do Nového roku vstupujeme vždy s nabídkou velkých slev na dětský nábytek a rovněž s nabídkou mnoha nových kolekcí. Nové kolekce už pro vás připravujeme nyní a i v roce 2016 se bude opravdu na co těšit, jelikož výrobci přinášejí rok od roku stále důmyslnější a kvalitnější design. Co se týče naší akční nabídky dětského nábytku, tak ta je letos ve znamení především patrových postelí a to se slevou až 30 %. A nejedná se o nějaké nedoprodané, nepopulární kusy nábytku. Akční nabídku patrových postelí na přelomu roku jste vytvořili vy, sami zákazníci. Do této nabídky jsme zařadili patrové postele, které se v roce 2015 staly nejprodávanější. A tak až do konce ledna příštího roku můžete tyto postele pořídit za polovinu.

 

Patrové postele s přistýlkou

Do kategorie akčního dětského nábytku se zařadily i patrové postele s přistýlkou od francouzského výrobce. Šuplík můžete využít jako přistýlku pokud do něho vložíte matraci, nebo jako klasický úložný prostor, pokud matraci no šuplíku nedáte. Patrová postel s přistýlkou, pokud si uvědomíme její konstrukci a to, že nabízí spaní až pro tři děti je řešením, které ušetří nejvíce prostoru v dětském pokoji. Dokonce nechybí ani odkládací police či úložné prostory pod schůdky.

 

   Patrová postel Bibliobed

 

Patrovou postel Bibop a Swan můžete pořídit i zcela bez šuplíku, pak je samozřejmě její pořízení cenově dostupnější. Patrové postele v nejrůznějších provedeních se všeobecně v roce 2015 staly nejprodávanější a těšily se velké oblibě vás zákazníků. jejich nabídku jsme v letošním roce také velmi rozšířili a stejný záměr máme i pro nadcházející rok. V letošním roce také vznikly nové kategorie a to patrové postele z masivu pro holky a patrové postele z masivu pro kluky. Nabídka velmi kvalitních postelí, ale i dětského nábytku či dětských pokojů ze dřeva borovice od dánského a belgického výrobce.

 

Patrové postele s úložným prostorem i bez

Další patrovou postelí, která zaujala přední příčky v prodejnosti v tomto roce je patrová postel Leo, rovněž od francouzského výrobce. Postel můžete pořídit s šuplíkem, který lze využít jako úložný prostor (nikoliv přistýlku), ale i bez šuplíku jako levnější variantu. Líbí se nám, že výplně odkládacích polic po celé délce postele lze variabilně měnit, jelikož jsou oboustranné. A tak pokud máte dvě malé slečny zvolíte dvě růžové výplně, pokud máte kluky tak samozřejmě zvolíte modré výplně. A pokud máte holku a kluka, můžete u jednoho lůžka zvolit modrou a u druhého lůžka růžovou výplň.

 

  

 

Patrové postele v jakémkoliv provedení jsou především designem, který má za cíl v dětském pokoji co možná nejvíce ušetřit místo. To pak mohou vaše ratolesti využít na hraní, nebo můžete umístit další nábytek do interiéru vašich dětí. Patrové postele jsou opravdu velmi dobrou volbou do malého prostoru a do konce ledna ty nejprodávanější navíc pořídíte opravdu za polovic.

 

 

Další dětský nábytek za příjemnou cenu

Samozřejmě, že v nabídce akčního dětského nábytku najdete v lednu i další designy, které pořídíte se slevou. Například už nyní je to velmi praktická multifunkční postel Finland, která díky velkým úložným prostorům a psacímu stolu na vysunutí také ušetří značnou část z prostoru v dětském pokoji. Ale v lednu budou přibývat další a další kolekce, které budete moci pořídit ve slevě. Rozhodně se vyplatí hned ze začátku příštího roku naši akční nabídku sledovat, třeba tam najdete právě váš oblíbený produkt ve slevě.

 

                 Dětská postel Finland

 

A v Novém roce doufáme, že připravované kolekce budou neméně úspěšné. Nejvíce nových produktů pak na našich stránkách najdete už v únoru, hned po největší výstavě nábytku v Německu. Do Nového roku se však můžete těšit i na řadu nových služeb, ale ty si prozatím ještě necháme pro sebe, aby jsme měli pro vás nějaké překvapení.