Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo - originální design

Nikdy jsme nezaznamenali tak rychlý a velký úspěch jakéhokoliv nábytku, jako je tomu u kolekcí francouzského výrobce. Především díky originálnímu designu s multifunkčními prvky se stal za tak krátkou chvíli nejprodávanější. Oslovila ale samozřejmě také kvalita a více něž přiměřená cenaNábytek Aldo se v letošním roce snažil o to, aby byl jiný, klademe snad největší důraz na originalitu nabízeného zboží a spolupracujeme s předními výrobci v Evropě, nejen francouzským, ale také německým, holandským a belgickým. Nabídka nábytku z různých zemí vnáší do naší prezentace zboží opravdu jiný, nový směr.

 

  

Kolekce dětského nábytku Giga od francouzského výrobce

 

Nábytek Aldo dětem

Najít nábytek, který je kvalitní a dětem, ale i rodičům se bude líbit, není vůbec lehké. Je třeba jít cestou kompromisu mezi vkusem dospělých a dětí, který se vždy liší. Najít nábytek pro děti, který bude splňovat veškeré normy bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti, není nikterak jednoduché, navíc s ohledem na to, že pro své zákazníky hledáme nábytek, který bude cenově dostupný. Mezi takový nábytek patří ten, který se na našich stránkách stal nejoblíbenější. Příjemné barvy splňující sen každého dítěte a to jak pro holky tak pro kluky. Dětský pokoj nabízí růžové a modré provedení a materiál, který patří k velmi moderním, lamino. Je šetrný k prostředí a nabízí nižší hmotnost nábytku a tím i vyšší kvalitu a lepší manipulaci například se šuplíky. Nabídka je velmi široká, ale my dnes chceme upozornit na dětskou postel, která u vás klientů zazanmenala takový úspěch. Dětská postel multifunkční. Na první pohled zaujme především tím, že je prostě jiná. Mezi netradiční patří výška postele, vysouvací psací stůl, který je umístěn pod postelí a množství úložných prostorů, také umístěných v posteli. Barevné provedení nabízí variantu pro holky i kluky. Pokud chcete sestavit kompletní dětský pokoj, najdete k této posteli ve stejném designu šatní skříň, komodu, noční stolek apod.

 

    

Kolekce dětských postelí Moby pro kluky i holky

 

 

Dětský nábytek pro malý prostor

Další výhodou multifunkčního nábytku je možnost jeho umístění právě do malých prostorů, kterými bohužel disponuje většina z nás. A pokud patříte k rodičům, kteří mají dvě děti, dětská postel multifunkční, ale také patrová postel vám dá možnost vytvořit nepřeplácaný, nestísněný dětský pokoj pro vaše ratolesti, který navíc bude designově splňovat požadavky na jeho vybavení. Dětský pokoj by měl mít také volnou plochu na hraní a měl by být vzdušný, při zachování základního vybavení. A základní vybavení pokoje je jistě postel, psací stůl a šatní skříň. Raději nepořizujte noční stolek, či komodu, ale zachovejte základy ergonomie pokoje. Velmi praktické je také umístění polic po stěnách, které rovněž mohou ušetřit spousty prostoru.

 

   

 

Pokud si přeci jen trošičku nevíte rady, můžete využít on-line poradnu s naším bytovým architektem, který vám může dát určitá doporučení, jak prakticky vyřešit dětský pokoj, nebo pokoj opticky zvětšit. Věříme, že nejen nabídka nábytku, ale také naše služby vám zpříjemní chvíle strávené na naších stránkách. Pro jakékoliv dotazy využijte naši bezplatnou on-line poradnu.