Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek Aldo - něco navíc

Internetových prodejců nábytku je nepřeberné množství a spousty nových jsme mohli vidět v průběhu minulého i letošního roku. Vy zákazníci tak snadno můžete ztratit přehled, co je pro vás právě to, co potřebujete, či hledáte. Jak se vyznat a zorientovat v tak rozsáhlé nabídce zboží? Jak získat výhody a kde nakoupit nejlépe? To jsou otázky, které jistě zajímá spousty z vás. Na každém internetovém obchodě však najdete velké rozdíly i když všechny nabízejí ve své podstatě stejný sortiment, nábytek, o který se právě jedná. Ale.....Nábytek, ať už pořizujete ložnici, obývací pokoj, nebo dětský pokoj je třeba doručit k vám domů, v případě reklamace mít jistotu, že bude vyřízena, termín dodání jistě patří také k důležitým a v neposlední řadě platba za nábytek. Snad každý z vás slyšel o podvodných e-shopech, které vylákaly ze zákazníků nemalé množství peněz. Pojďme se nyní podívat společně na některá doporučení, nakteré by si každý z vás měl dát pozor.

 

  

Dětský nábytek Smoozy, kolekce francouzského výrobce

 

 

Nábytek za různých podmínek

Jedním z prvních alarmujících faktorů je, když internetový prodejce nanabízí možnost výběru platby. Pokud některý z e-shopů má pouze možnost platby předem a ne například na místě řidiči při předání zboží, tzv. nábytek na dobírku, je asi něco špatně a v takovém případě bychom doporučili nejlépe internetový obchod opustit. Jestliže nenajdete nikde na e-shopu telefonní číslo, či podrobnější kontakty, raději odolejte lákavé slevě nábytku, nemusí se až tak vyplatit. Sledujte rovněž, zda u každého produktu je uveden termín dodání. E-shop, který opravdu funguje, poznáte také podle jeho "živosti". Je to mezi zákazníky méně známá věc, ale obchod každý den píše články o aktuálním tématu, každý den přídává a mění zboží, pak je velká pravděpodobnost, že opravdu "webík" funguje a daná společnost jej vede tak jak má. E-shopy s nábytkem, které již mají své jméno nabízejí také ale něco navíc pro své klienty, než pouhý prodej. Rozšiřujou své oblasti služeb a výhod spojené s prodejem nábytku. O klienta se v mnoha směrech starají i když má nábytek již doma. Zkusme si teď ve zkratce přiblížit, co nabízíme vám klientům, jako internetový prodejce nábytku ze svých služeb navíc my, u nás na nábytku Aldo.

 

   

Moderní i netradiční nábytek od německého výrobce

 

Nábytek Aldo ve službě

Nábytek, a tím bychom asi chtěli v tomto článku začít, máme především rádi. Milujeme design a ráda tvoříme. Proto se snažíme hledat i takové nábytky,které nikde jinde nenajdete, pokud se samozřejmě nejedná o naše spřátelé weby, skterými máme velmi dobrou výměnnou spolupráci tak, aby zákazník, tedy Vy, získal ještě širší paletu možností. Některé z naších webů jsou umístěny také u našich přátel na Slovensku a můžeme říci, že opravdu jsme byli a v podstatě ještě jsme jedna země. Vkus a komunikace je velmi, velmi obdobná jak u Čechů tak i u Slováků.

 

    

Na nábytku Aldo najdete kolekce nejrůznějších designů do všech interiérů

 

Jsme rádi, že na Slovenském trhu můžeme působit už bezmála dva roky. Ale to jsme odbočili. V čem je Nábytek Aldo ještě jiný? Na základě našich zkušeností s prodejem nábytku jsme ve spolupráci s Holandskou společností vytvořili vlastní řadu čistících prostředků na nábytek, které pozor, ke každé objednávce od nás získáváte zdarma. Nábytek nejen prodáváme, ale chceme, aby jeho vzhled byl i po několika letech perfektní. mezi nejoblíbenější z prostředků u Vás se zařadila leštěnka na nábytek a prostředek na čištění kuchyní z lamina. V těsném sledu je čistící prostředek na ošetřování kuchyňské pracovní desky. Další výhodou je cenová dostupnost, která je dána například přímým nákupem nábytku od výrobců a to nejen z českého trhu, ale Holandska, Itálie, Malajsie, Francie, Dánska a v neposlední řadě Belgie.

 

 

    

 

Ale vraťmě se zpátky ke službám. Peníze u nás nevybíráme předem. Nábytek, pokud si klient nepřeje jinak, je vždy zasílán na dobírku a Vy platíte naším řidičům až po řádném převzetí zboží. termíny dodání patří k těm nejkratším v české republice. prostředky na ošetřování nábytku jsme již řešili. Samozřejmostí je zelená linka zdarma a servis a odpovídání dotazů i včetně sobot a nedělí. Samozřejmostí je splátkový prodej, v našem případě jsme se rozhodli pro společnost Homecredit. Množstevní slevy, montáž nábytku na objednávku a vynáška do patra zdarma. To jsou ale služby, které nenabízíme již pouze u nás.  Závěrem snad ještě upozornění na výrobu atypů, či výrobu vámi navrhnuté nábytku a to v kategorii nábytek z masivu a rustikální nábytek. Máme ze všeho nejraději klienty, kteří s námi komunikují, jelikož tak jsme schopni dosáhnout toho, že budete u nás spokojeni. Přejeme vám příjemné brouzdání po našich stránkách, které se vám možná stanou nemalou inspirací při zařizování vašeho interiéru, ale i exteriéru.