Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek za bezkonkurenční cenu z Francie

Francouzský výrobce v letošním roce představil velmi zajímavé kolekce nábytku v nadčasovém designu, které nás velmi mile překvapily nízkou pořizovací cenou. Příjemná cena samozřejmě není dána snížením kvality, ale sériovou výrobou v mnoha kusech a rovněž jednoduchým, nenáročným na výrobu designem, který však dodržuje moderní linie. V letošním roce máte možnost pořídit moderní nábytek do obývacího pokoje a jídelny za opravdu příjemnou cenu, samozřejmě s naší dopravou zdarma.

Moderní nábytek do malého interiéru

Pokud jste milovníky moderního designu, ale váš obývací pokoj je rozměrově velmi malý, doporučili bychom vám kolekce Stan. Rovněž z nabídky francouzského výrobce. Samostatné díly nábytku na výběr v minimalistickém designu s moderními prvky vám zaberou jen velmi málo místa v interiéru a navíc do místnosti vměstnáte vše co potřebujete. Na ilustračních fotografiích sami můžete posoudit jak design nábytku, tak jeho detailní zpracování.

 

Obývací stěna ve světlých tónech jsou velmi oblíbené    Ostrůvek do kuchyně Copper

 

Líbí se nám také možnost pořízení psacího stolu ve stejném designu jako ostatní díly nábytku v obývacím pokoji. Právě v malém interiéru je častým problém, kam umístit pomyslnou pracovnu a jak ji zakomponovat do stávajícího vybavení. Francouzský výrobce přináší velmi rozumné řešení, psací stůl v designu a odstínu jako ostatní vybavení obývacího pokoje. Ale jak vidíte na následující fotografii i do ložnice lze najít vše v jednotném designu.

 

                                  Kolekce nábytku Charly, Most

 

Ještě něco málo k povrchové úpravě, kterou rozhodně také můžeme označit za nadčasovou. Imitace dřeva dub již není ničím neobvyklým, ale v případě kolekce Stan je zde ještě v kombinaci s imitací přírodního kamene. Povrchová úprava tak dodává nábytku ještě více na netradičním, moderním designu. A to vše pořídíte opravdu za hubičku.

Moderní nábytek do větších interiérů

Pokud máte to štěstí a disponujete pro vybavení obývacího pokoje a jídelny větším prostorem, pak si můžete dovolit pořídit jak více kusů nábytku tak i nábytek rozměrově větší. Pro takové interiéry představil francouzský výrobce velmi nadčasovou kolekci nábytku francouzského výrobce. i zde je kladený důraz nejen na moderní design, ale i povrchovou úpravu. A velmi populárním odstínem právě pro moderní interiéry je vysoký bílý lesk, který byl v kombinaci s imitaci světlého dřeva dub použit v tomto případě. Nábytek je opět velmi originální.

 

     Postel Travel nabízí velkou úsporu místa

 

Další můžeme říci výhodou této kolekce a to právě pro velké interiéry je možnost vybavení obývacího pokoje a jídelny v jednotném, harmonickém designu. Spojování dvou interiérů do jedné místnosti je velmi časté a tak nejen francouzský výrobce, ale i další výrobci nábytku přicházejí stále častěji právě s nabídkou kolekcí určených pro více interiérů.

 

Nabídku moderního nábytku s multifunkčním využitím se snažíme neustále rozšiřovat. Nábytek jako takový se pomalu, ale jistě dostává do skupiny spotřebního zboží, které se rozhodně mění častěji dle toho, co se nám líbí, než tomu bylo v dobách dávno minulých. S ohledem na tuto skutečnost také výrobci přinášejí stále nové a stále levnější kolekce nábytku. Dnes už tak není problém nábytek po pár letech měnit, když máme chuť zkrátka a dobře na změnu interiérů.