Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek z ratanu

Nábytek z ratanu vypadá moderně. Ratanový nábytek je velice populární a není pravdou, že se nehodí do moderních domácností. Jeho design záleží pouze na tvořivosti a nápaditosti návrháře. Popularita ratanového nábytku je tak daleko, že má dokonce i vlastní kategorii na našem e-shopu, kde si lze vysoce kvalitní nábytek z ratanu ve spojení se dřevem mahagon od dánského výrobce objednat. 

Sedací soupravy

Ratanové sedací soupravy pořídit v cenové relaci od pár tisíc až do 35 tisíc korun. Dražší jsou samozřejmě vybaveny kvalitním čalouněním. Ty levnější jsou vhodné jako zahradní nábytek. U ratanových sedacích souprav se často používají kombinace s vzácnými dřevinami. Nejčastěji se jedná o vodní hyacint, mořskou trávu či banánový list. Ceny těchto souprav se pohybují od 35 do 80 tisíc korun a hodí se nejen do kanceláří, ale také do moderních bytů. Ratanové sedací soupravy patří k velmi kvalitním a nejsou vyráběny pouze z ratanu, ale i jiných materiálů pro celkové zpevnění konstrukce. Na nábytku Aldo nenabízíme klasické ratanové sedací soupravy, ale nábytek k sezení ve spojení s ratanem a dřevem určitě ano. Ano praktická lavice na naši první fotografii.

Křesla a pohovky

Z ratanu se vyrábějí křesla či klasické pohovky. Jejich cena je v porovnání s běžným nábytkem také velmi dobrá. Ratanová trojpohovka, kterou Vám představíme na následující fotografii, patří k velmi pohodlným a příjemným, díky použití přírodního materiálu. Ratanový materiál je ošetřen ekologickým lakem, můžeme tedy tuto ratanovou pohovku zařadit do ekologických produktů. Ratanovou pohovku lze rovněž zkompletovat do celé sedací soupravy z ratanu díky nabídce stejného designu křesla a dvojpohovky. Čalouněné polštáře patří k velmi kvalitním a mají snímatelné potahy v barvě mléčná káva.

Jídelní sety

Jako další vám chceme představit jídelní set a jeho možnosti. Jídelní sestava z ratanu má originální design, přírodní materiál je zde dominantní a zachovává si praktické provedení, které se v eleganci celého jídelního setu příjemně ztrácí. Jídelní židle, jídelní stoly, či celé jídelní sestavy mají v ratanu široké zastoupení.

 

                                                  

 

Ostatní ratanový nábytek

Velice zajímavě vypadají ratanové skříně a komody. Jejich vynikající design a vzdušnost osloví nejen mladé, ale také starší generace z řad zájemců o toto zboží. Ani ostatní výrobky nezaostávají za běžným dřevěným nábytkem. Na první pohled velmi dobře působí ratanové police, jejichž nosnost je stejná jako u dřevěného nábytku. Kromě ratanových košů, ratanových stěn a mnoha dalšího se z této suroviny vyrábí také doplňky. Mezi ně na nábytku Aldo, patří například ratanové regály, stojany na květiny, paravany, věšáky, stojany na noviny, stojany na květiny, anebo na deštníky. Nevýhodou ratanového nábytku je jeho vyšší pořizovací cena.

 

    

 

Ratanový nábytek se opět vrací do českých domácností a přináší tak kousek přírody a ekologických výrobků do našich domácností. Kouzlo přímořských oblastí je jistě relaxem.