Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek z masivu

Belgický výrobce představuje patrovou postel, kdy řešení místa na spaní dolního lůžka je v podobě rozkládacího křesla. Matrace, nebo můžeme říci čalounění, je v ceně postele a je plně přizpůsobena jak využití na křesle ve složeném stavu k sezení, tak využití na spaní. Rozkládací křeslo může být využito i samostatně umístěné v interiéru dětského pokoje k sezení a rozložit můžete třeba jen k přespání návštěvy. Lze však využívat i ke každodennímu spaní, kde by ze dvou dětí mělo spát ideálně to mladší. Součástí řešení této patrové postele je také psací stůl pro přípravu do školy.

 

      

 

Složení patrové postele je variabilní a můžete mít křeslo na levé i pravé straně postele v návaznosti na změnu umístění také psacího stolu. Patrová postel ze dřeva borovice překvapí rovněž netradičním, ale velmi trendy odstín světlé šedé. Praktické řešení, design, který můžete v dětském pokoji jednoho, nebo dvou dětí využívat mnohými způsoby.

 

                                        

 

Představujme vám rovněž design v té nejvyšší možné kvalitě, kdy především u nábytku ze dřeva borovice se vysoká kvalita pozná dle tloušťky materiálu, dřeva. Hranoly jako nosná konstrukce postele v rozměru 7x7 cm, tloušťka desky 3,5 cm. Česká vás rovněž snadná montáž právě díky vysoké kvalitě.

Celá řada dalšího nábytku z masivu pro děti

Dětská postel v oblíbeném tvaru domečku, kdy tvar domečku je jen mírně přiznaný, nejedná se o domeček jako takový. Dětská postel je tak vhodná i pro dospívající děti, školáky i předškoláky a samozřejmě s ohledem na odstín také holky i kluky. Dětská postel v tomto tvaru zcela změní designový ráz dětského pokoje, tyto módní dětské postele je velmi oblíbené především ve skandinávských zemích. Kvalita a přírodní materiály, to jsou dva faktory, kterým dáváme přednost před levným, nekvalitním nábytkem. A díky vysoké kvalitě můžete dětskou postel třeba při stěhování po několika letech bez obav rozložit a na jiném místě zase sestavit. Montáž je navíc díky vysoké kvalitě velmi snadná.

 

    

 

Tedy se velmi zvýší mechanická odolnost nábytku. Příkladů je bezpočet, stačí si projít naší nabídku nábytku ze dřeva. A tak pro milovníky přírodních materiálů, které však od pořízení takového nábytku odrazoval příliš staromódní, stylový design, jsme snad vnesli do jejich rozhodování trochu pozitivních informací. I nábytek ze dřeva může být opravdu moderní.