Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek z masivu na Aldo nábytku

Nábytek z masivu byl a stále je velmi oblíbenou komoditou. Přibývá však zákazníků, kteří upřednostňují moderní design nábytku z masivu oproti charakteristickým, stylovým dílům jak je známe po řadu let. Možná mnohé z vás překvapí, jak moderní a propracované designy lze vyrobit ze dřeva. Nabídku moderního nábytku ze dřeva borovice přináší na naše stránky německý a francouzský výrobce. A rozdíl mezi stylovým, tradičním nábytkem z masivu a moderním, je velký. My se dnes ale zaměříme na dětský nábytek z masivu, konkrétně různé designy dětských postelí z masívu od belgického výrobce.

 

    


Velmi zdařilý, praktický design představuje belgický výrobce prostřednictvím dětské postele, kterou z rozměru místa na spaní 90x200 cm, rozložíte až na rozměr pro matraci 180x200 cm. Pořízením této postele ušetříte v budoucnu především tím, že nebudete muset pořizovat studentskou postel, až vaše dítě odroste rozměrům dětské postele. V menším věku pak lze postel po rozložení využívat pro přespání druhé osoby, druhého dítěte třeba kamaráda. Rozkládání postele je díky vysunovacímu roštu velmi snadné, zvládne to i dítě.

Pod postelí je šuplík s využitím jako úložný prostor, ne přistýlky. Ten lze používat samozřejmě i po rozložení dětské postele na větší rozměr. Belgický výrobce jako autor designu zvolil pro dětskou postel materiál dřeva borovice, který dosahuje tloušťky až 3,5 cm a je velmi kvalitní. Dřevo je řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci desek, kvůli kterému by postel nebylo možné již rozložit. Transparentní bílá jako odstín zachovává viditelnou strukturu dřeva a to je velmi dobře. Dřevo jako přírodní materiál je přeci velmi příjemné v jakémkoliv interiéru. Dodání dětské postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Moderní nábytek z masivu pro dvě děti

Patrová postel, kterou vám nyní představujeme, patří k nejvyšším v nabídce kolekce Pino. Patrovou postel tak doporučujeme i pro školáky, kteří se v ní mohou pohodlně posadit a třeba si číst. Prostor mezi lůžky je alfou a omegou toho, jak dlouho můžou děti patrovou postel používat tak, aby byla stále komfortní s ohledem k jejich vzrůstu. Belgický výrobce přináší zcela nový, velmi unikátní, možná můžeme říci i netradiční šedý odstín pro dětský nábytek ze dřeva borovice. Šedý odstín vytváří zcela jiný dojem, jiný design z patrové postele ze dřeva borovice.

 

      

 

 Na nás působí zcela určitě velmi moderně a vkusně. Navíc, patrová postel je velmi variabilní a díky možnosti rozložení na dvě samostatná lůžka, lze tuto patrovou postel využívat i v době, kdy jsou děti již větší a nechtějí spát v patrové posteli. A věřte nám, že toto období nastane, každý bude chtít své soukromí. Rovněž můžete umístit schůdky na levou i pravou stranu. Zkrátka patrová postel, která se dokáže přizpůsobit vašim požadavkům.

Doufáme, že jsme vás dnes přesvědčili, že pokud chcete zdravé a ekologické bydlení, nemusíte se omezovat pouze na výběr tradičního nábytku z masivu, ale máte možnost vybírat i z velmi moderních, funkčních designů.