Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek z betonu?

Samozřejmě, že vám dnes nechceme nabízet nábytek opravdu vyrobený z betonové směsi, ale nábytek vyrobený z laminátu. Ovšem německý výrobce, který kolekci opravdu nadčasového nábytku představuje, zvolil jako povrchovou úpravu laminátu imitaci betonu. A tak je také nazvaná kolekce nábytku ve velmi moderním designu, jednoduše Beton. Nadčasová povrchová úprava osloví zejména ty z vás, kteří máte rádi výzvy a nebojíte se ve vlastním interiéru experimentovat. Co kolekce netradičního nábytku nabízí a kde lze nabídku samostatných dílů uplatnit?

Betonový interiér obývacího pokoje, betonové stěrky na stěně jsou úchvatné

Určitě pořád přemýšlíte nad tím, jak vlastně nábytek, který beton imituje může vypadat. Za chvíli se dozvíte díky ilustračním fotografiím. Ale nejprve si ještě něco o kolekci Beton řekněme. Netradiční povrchová úprava rozhodně patří do moderních interiérů, díly nábytku lze umístit také do menších interiérů, jelikož linie designu jsou velmi jednoduché, můžeme říci minimalistické a to i přesto, že výrobce nabízí nábytek působící mohutně. Kolekci Beton uplatníte v obývacím pokoji, nebo třeba jídelně. Ale určitě také vidíme tento trend nábytku jako vybavení kanceláře. Proč ne?

 

                     

 

Nemusíte se také vůbec bát, že interiér vybavený kolekcí Beton bude chladný, nepříjemný. Stačí komody, konferenční i televizní stolek s touto povrchovou úpravou spojit třeba s dřevěnou podlahou, či výmalbou stěn z některého z teplejších odstínů a interiér působí vyrovnaně, útulně. Ale jsou i milovníci studených, řekněme ultra moderních interiérů. Pak je velmi vhodné spojit nábytek této kolekce s bílým odstínem či nějakými prvky vyrobenými ze skla. Kombinací jak využít netradiční povrchové úpravy imitující beton je celá řada. V každém případě s tímto nábytkem nebude váš interiér už nikdy nudný.

 

Kolekce Beton také do dětského pokoje

Výrobce design kolekce Beton malinko upravil, pozměnil a představuje díly vhodné pro vybavení interiéru dětského pokoje. A myslíme si, že spojení povrchové úpravy imitace betonu s grafiti, osloví zejména kluky. Sofistikovaný nábytek, netradiční interiér, kdy vaše dítě se bude cítit jak se dnes říká "cool".

 

                     

 

Kolekci Beton můžete doplnit díly z kolekce dětského nábytku pojmenovanou grafiti, kde najdete pouze nabídku s touto povrchovou úpravou. Připadá vám to příliš? Moderní design nemá omezení, moderní design je výzva v podobě bláznivých nápadů. A takové nápady děti milují. Pokud se nebojíte radikálních změn v dětském pokoji a chcete dopřát svým dospívajícím dětem trendy interiér, v naší nabídce je opravdu z čeho vybírat. Novým designům a výzvám se věnujeme na nábytku Aldo už celou řadu let.