Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek pro děti i dospělé

Jsou i takové kolekce nábytku, které využijete pro vybavení interiéru dětí i dospělých. Příkladem je rozhodně kolekce nábytku Duplex a Arthur, která nabízí široký výběr z nabídky samostatných dílů a ty lze využít jak pro vybavení dětského pokoje, studentského pokoje, tak třeba i kanceláře. Nábytek je velmi moderní a dané díly si můžete vybrat hned z několika odstínů laděných do přírodních tónů. Kombinací pro vybavení interiéru je celá řada, jelikož nabídka samostatných dílů je jedna z největších. Kolekci vám dnes chceme představit a příjemné je i to, že tak nadčasový a příjemný design nabízí francouzský výrobce za velmi dostupnou cenu.

 

Kolekce Duplex do dětského pokoje

Velmi často se kolekce  pořizuje do dětského pokoje školáka či školáků. Kolekci využijete i pro vybavení dětského pokoje dvou dětí, jelikož v základní nabídce je dětská postel s přistýlkou. Pokud nemáte příliš velkou místnost pro vybavení dětského pokoje dvou dětí, postel s přistýlkou je ideálním řešením. Minimálně tak ušetříte místo za druhou samostatnou postel. V průběhu dne pak můžete druhé lůžko v podobě šuplíku s matrací jednoduše pod postel zasunout a tím se uvolní místo dětem na hraní. Dětské postele s přistýlkou patří k velmi oblíbeným řešením v malých interiérech. Druhou možností úspory místa je pak patrová postel, ale tu bohužel kolekce Sherwood nenabízí.

 

   

 

Jak sami můžete posoudit na fotografiích, design je velmi jednoduchý, ale účelový. Nábytek nepostrádá jakési mohutnosti a nechybí ani moderní úchytky ve stříbrném provedení. Netradiční je také široká nabídka nejrůznějších typů regálů, které uplatníte především ve studentském pokoji. Líbí se nám světlý odstín dubu na fotografiích, který je vhodný do každého typu interiéru, ale také jak pro chlapce, tak pro dívky. Stačí pouze malá obměna ve vybavení pomocí adekvátních dekorací. Ty mohou určit, pro koho dětský pokoj bude.

 

Kolekce nábytku do kanceláře Manchester

Kolekce nábytku do kanceláře se nám pro její vybavení obzvlášť líbí. Psací stůl je dostatečně velký a tak nabízí pracovní plochu vhodnou i pro dospělou osobu. Příjemný a na vybavení kanceláře nic nekazící je i odstín dubu a nezapomeňme na širokou nabídku různých regálů. Nejlépe bude uvést několik příkladů možného vybavení kanceláře prostřednictvím designových návrhů.

 

    

 

Samozřejmě, že se jedná jen o návrhy a díky širokému výběru samostatných dílů může být podoba té vaší kanceláře zcela odlišná. Využít můžete i šuplíkovou komodu, nebo šatní skříň, která je rovněž velmi často součástí kanceláře. Je dobře, když kolekce jakéhokoliv nábytku nabízí více možností, lze tak vybavit velké i malé interiéry.

A navíc nezapomeňme, že kolekce nábytku Sherwood to není jen imitace světlého dřeva dub, ale také řada jiných odstínů. Oblíbený je dub vulcano, který je tmavý a velmi vhodný do interiéru plné sluníčka. Naopak světlý dub, který jsme uvedli v dnešním článku můžete využít i v tmavších místnostech bez sluníčka. Flexibilní výběr moderního nábytku za dostupnou cenu, to je nabídka francouzského výrobce na nábytku Aldo.