Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní nábytek do jídelny

Stolování a prostíráni je obrazem kultury a životní úrovně dnešní moderní rodiny. Kouzlo rodinné pohody během stolování netvoří jen dobré a chutné jídlo, ale velice důležitý je nábytek do jídelny, nebo alespoň jídelní stůl, bez kterého se určitě v žádné rodině neobejdeme. Dnes si představíme moderní, originální francouzské a španělské jídelny.

Jídelna v trendy pastelových odstínech

Estetické stolování učí naše děti od nejútlejšího věku chovat se u stolu společensky a přátelsky. Společné posezení u jídelního stolu rodinu určitě stmeluje. V dnešní uspěchané době, není určitě jednoduché se tři krát denně sejít všichni u jídelního stolu, ale měli bychom na to myslet aspoň u večeře a o víkendech. Proto i na našem portále nábytku Aldo, se nabídka nábytku pro vybavení jídelen jako samostatných místností, či pro vybavení jídelních koutů třeba v obývacím pokoji, neustále v posledních letech rozšiřuje. Kolekce, kterou Vám představíme jako první, se zaměřením právě na tyto interiéry a pochází z dílny španělského výrobce. Nábytek, či jeho samostatné díly na výběr nabízí velmi moderní design, netradiční barvu a kvalitní zpracování.

 

    Nábytek do jídelny z kolekce Nova

 

Jídelna bílá patří stále k nejvíce oblíbeným

Moderní nábytek do jídelny za více než příznivou cenu, díky nenáročnému, jednoduchému designu, nabízí další jídelna či lépe řečeno jídelní stůl Kiona white. Tento design je uplatňovaný právě v moderních interiérech nejen jídelen. Použitým materiálem při výrobě je mdf deska, která není náročná na údržbu a do interiéru jídelny je velmi vhodná. Moderní design a vysoká kvalita za rozumnou cenu, to je nábytek z Francie.

 

     Rozkládací jídelní stůl Kiona white

 

Rozkládací jídelní stůl, který ve složeném, stavu rozhodně nezabere žádné místo, ba naopak, můžete to ho po obědě s přáteli či rodinou využívat jako psací stolek či odkládací stolek, jak jsme zmínili již v úvodu.

Řešení, které je ideální pro ty z vás, kteří potřebujete větší jídelní stůl opravdu jen sporadicky. Navíc, jídelní stůl si můžete rozložit hned na několik šířek, není pouze nejmenší a největší rozměr, ale je možný libovolný, postupný rozklad dle aktuálního počtu strávníků. Desky pro rozložení si musíte schovat, nelze umístit pod stůl. Kvalitní kovové pojezdy a celkový způsob rozložení na jídelní stůl pouhým vkládáním desek je snadné a rychlé. Důmyslné řešení je dostupné také v dalších odstínech přírodních dekorů.

 

Na závěr jedno slovenské přísloví, kterým byste se měli určitě řídit!
„Být dobrým hostitelem, tomu se musí učit od dětství.“