Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní ložnice ve vysokém lesku

Povrchová úprava vysokého lesku, v jakémkoliv odstínu, patří u moderního nábytku k nepsanému pravidlu. Na našich stránkách najdete hned několik kolekcí ložnic v tomto provedení a to hlavně v bílém vysokém lesku a černém vysokém lesku. Lesk dodává nábytku a nemusí to být nutně jen ložnice, nevšední eleganci a podtrhávají ještě více moderní design. Co vám můžeme nabídnout na našem portále?

Sestava ložnice Curtys v bílém lesku

Jedna z ložnic v bílém, vysokém lesku od francouzského výrobce. Středobodem sestavy je mohutná manželská postel, kterou si můžete vybrat ve dvou rozměrech místa na spaní a to 160x200 cm a 180x200 cm. Větší rozměr postele je velmi lákavý, jelikož stále těchto větších postelí není mnoho v nabídce moderního designu. Samozřejmě, že tak jak je tomu vždy, i zde platí, že rošty jsou v ceně postele.

 

     

 

Dalšími díly, které můžete v kolekci pořídit jsou šatní skříň, noční stolek, šuplíková komoda. A pokud se vám líbí ložnice tak jak je na našem návrhu, lze pořídit také ložnici jako celou sestavu. Vysoké lesky mají dvě nevýhody. Docílení efektu lesku je náročné na výrobu, proto jsou sestavy v této úpravě finančně náročné. Také na lescích je více viditelná i sebemenší nečistota. jejich údržba je však je velmi snadná, stačí je obyčejný, vlhký hadřík. Lesky také nejlépe vyniknou na jednoduchých liniích pouze moderního designu.

Sestava ložnice Curtys v tmavém lesku

Pokud jste spíše příznivci černého vysokého lesku, i v tomto provedení na našich stránkách najdete hned několik sestav. Jednou z nich je rovněž ložnice Dark, také od francouzského výrobce a samozřejmě také v moderním designu, aby daný lesk vyniknul. I zde pro šatní skříň zvolil výrobce zrcadlové průčelí a posuvná křídla. Manželská postel však na výběr pouze v jednom rozměru a to klasickém 160x200 cm. Manželská postel vás však může oslovit velmi netradičním nadstavcem v jejím záhlaví, který má rovněž velmi praktickou funkci.

 

                                Ložnice Curtys v černém lesku

 

Ložnice z kolekce Curtys jako sestava se stala na našem portále velmi oblíbenou. Můžete zvolit jak celou sestavu, tak si vybrat z nabídky samostatných dílů, třeba jen manželskou postel. Ostatně tak, jak je to umožňuje u všech sestav v naší nabídce.

Nepsaná pravidla pro správný výběr manželské postele

Každá postel je tak kvalitní, jak kvalitní do ní pořídíte matraci. jedno bez druhého ztrácí význam. Pro manželskou postel, tedy pro páry, vždy doporučujeme oddělené matrace. Především pro větší pohodlí, které matrace samostatně nabízí větší, než velká matrace pro oba partnery. Také proto do našich postelí, včetně postele Dark, umisťujeme dva rošty. Jsou vždy již v ceně postele. Na našich stránkách nabízíme matrace českého výrobce, které patří k velmi kvalitním.