Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní, kvalitní, luxusní ložnice

Ložnice je sice nejméně využívaná místnost v bytě, ale její kvalitní vybavení, hlavně v podobě postele, je snad nejdůležitější. Třetinu života prospíme, a abychom ráno vstávali svěží a odpočatí, má určitě kvalitní postel velkou zásluhu. Dnes vám představíme sice cenově náročnější luxusní ložnice, ale mají zkrátka něco navíc.

Francouzský design

Z dílny francouzských designérů, potažmo tedy francouzského výrobce, se na našem portále objevují ložnice opravdu ve velmi vysoké kvalitě a nadčasovém designu. Nabízí ložnice, jejichž kvality oceníte i po několika letech užívání, jelikož díky vysoké kvalitě neztrácí nic ze svého půvabu. Díky certifikaci nábytku z Francie můžeme nabídnout nábytek s dlouholetou životností. Jednou z nich je ložnice Quadra I, na první fotografii, v nevšedním odstínu světlý ořech v kombinaci se světle hnědou, kdy u zásuvek jakoby opticky dělila daný díl. Velmi kvalitní je rovněž materiál, spojení mdf desky, lamina, ale také masivu. Všimněte si originálně řešené postele s nadstavcem, který plní funkci nočních stolků a nabízí úložné prostory. Rovněž za povšimnutí stojí šatní skříň, která je velikosti úložných prostorů vhodná pro náročné zákazníky. Nabízí police po obou stranách a šatní tyč za zrcadlovým průčelím. Křídla skříně na klasické otevírání, další díly jsou u zásuvek opatřeny systémem samo-dovírání. Pokud jste milovníky nových trendů a moderního bydlení, tak vás možná zaujme na druhé fotografii, ložnice Dark ve vysokém černém lesku. Francouzský výrobce nabízí na našich stránkách levná řešení interiéru v přírodních odstínech, nebo matných, ale také dražší, díky povrchové úpravě vysokého lesku, jako to je právě u této kolekce Dark. Vyznačuje se opravdu rafinovaným a netradičním design. Posuďte sami na přiložené fotografii.

 

Ložnice Curtys white    Nábytek do ložnice Tonight

 

Dánský design

Mezi luxusní nábytek s velkou elegancí můžeme zařadit sestavu rustikální ložnice Nova, od dánského výrobce. Lidé se stále častěji začínají vracet k přírodním materiálům, což hlavně v prostředí jakým je ložnice jistě každý ocení. Dřevo v tomto případě konkrétně kvalitní mahagon s vysokým stupněm tvrdosti a jiné přírodní materiály skutečně začínají získávat stále větší oblibu. Mahagonové dřevo nabízí širokou variabilitu, a díky moderním zpracovatelským technologiím lze vyhovět v podstatě jakémukoliv přání zákazníka. Věřte, že nábytek z kolekce Nova je odolný vůči mechanickému poškození a nabízí dlouhou životnost v řádu několika desítek let. Dánský výrobce překvapuje netradičním designem a volbou odstínu, kdy správně zvolil velmi módní, v letošním roce opravdu trendy, odstín sněhově bílé barvy. Za zmínku také stojí důraz, který je kladen na detail v podobě mosazných úchytek. Pořízením takové ložnice, jako je tato, se opravdu může předávat z generace na generaci, jako v dobách dávno minulých.

 

     

 

V neposlední řadě nezapomeňte na kvalitní matrace, které rovněž na našem portále nabízíme od předních výrobců. Zkrátka u nás si vyberete vše na jednom místě a vše přivezeme jako kompletní objednávku tak, aby jste mohli hned spát.