Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní jídelny z Francie

Milovníci designu, dalším sortimentem, kterým jsme obohatili naše webové stránky, naší nabídku, je nábytek do jídelny, nebo kuchyně. Francouzský výrobce představuje nábytek do jídelny, či celé jídelní sestavy ve velmi nadčasovém designu, dle nejnovějších trendů ze světa bydlení. Nejen design, ale také zvolené odstíny nábytku jsou velmi moderní. Materiálem použitým pro výrobu nábytku je kvalitní mdf či laminátová deska, která je odolná vůči mechanickému poškození. Jednotlivé díly z jídelních sestav jsou Vám také k dispozici samostatně. Pokud Vás tedy zaujme například z celé sestavy jídelní stůl, můžete si pořídit jako samostatný díl.

 

                                                               Najdete u nás také netradiční barové stoly do kuchyně

 

Jídelny jako celek

Kompletní jídelní sestavy v interiéru vašeho domu, či bytu budou vypadat vždy skvěle, jelikož jídelna působí harmonicky, jako celek. Jednotlivé díly jsou ve stejné barvě a designu a vašemu interiéru dají patřičný designový efekt. Moderní jídelny jsou charakteristické svou jednoduchostí, kdy je kladen důraz jak na praktičnost tak snadnou údržbu. Na fotografii, kterou uvádíme jako první je jídelna Scorpio, která patří k cenově náročnějším díky povrchové úpravě, černý pololesk. Lesky, či pololesky jsou v posledním roce považovány za velký módní hit ve světě moderního bydlení. Další zvláštností kolekcí nábytku francouzského výrobce je to, že samostatné díly nabízí nejen pro vybavení jídelny, ale ve stejném designu můžete navázat na obývací pokoj. A to je dle nás velmi šťastná volba, jelikož je v našich mnohdy malých bytech právě jídelna často zakomponována do obývacího pokoje.

 

     

 

Takovým typickým příkladem spojení jídelny s obývacím pokojem je kolekce nábytku, který uvádíme na druhé fotografii. Sami můžete vidět, že kolekce nabízí jak jídelní stůl, tak televizní stolek, či komody vhodné pro umístění jak v jídelně, tak obýváku. Vytvoříte tak velmi harmonický celek. Vybrat si díky naší nabídky samostatných dílů můžete cokoliv a Váš interiér může být navržen opravdu tak, aby Vám vyhovoval. Nábytek z kolekce Tosca je velmi oblíben pro netradiční spojení barev melmine s tmavě šedou a pro posuvná dvířka na komodách. nemluvě o designu, který opravdu patří k těm nejmodernějším.

Moderní jídelny, jako cenově dostupné řešení

Dalším příkladem, kdy je jídelna umístěna, spojena s obývacím pokojem může být kolekce nábytku Nova, naopak od španělského výrobce. A opět je nábytek pro jídelnu v trendy provedení, tentokráte bílý odstín. A snad nejlepší zprávou je to, že nábytek Nova je dostupný široké veřejnosti, není nikterak cenově náročný.

 

    

 

Věříme, že nové kolekce nábytku do jídelny vás budou inspirovat. Nábytek je velmi příjemný a troufáme si tvrdit, že opravdu jako první představuje nábytek Aldo konečně něco nového na českém trhu.