Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní interiéry kanceláří

Kancelářský nábytek je jednou z kategorií, která za posledních několik let velmi změnila svůj charakter. Přibývá návrhů nábytku také pro domácí využití, jelikož spousty z nás si nosí práci také domů, nebo dokonce z domu pracují. A tak výrobci stále nabídku rozšiřují a některé z kolekcí a návrhů designů jsou až překvapivé. Největší důraz je pak kladen na multifunkční využití ať už psacích stolů, či regálů, zásuvkových kontejnerů a samozřejmě flexibilitu. Výrobci se také zaměřují na vybavení kanceláře v malých interiérech, nebo na návrhy psacích stolů, které mají být součástí třeba obývacího pokoje. Ne všichni mají bohužel k dispozici samostatnou místnost, kde by kancelář mohla být. Jaká řešení se nabízí v dnešní době a co vše vám výrobci přináší prostřednictvím našeho portálu vám v dnešním článku představíme.

Kancelář jako součást daného interiéru, pracovní kout

Pokud nemáte tedy volnou místnost pro vaši práci, zařízení kanceláře, nejčastějším řešením je pracovní kout v obývacím pokoji. Někteří volí umístění pracovního koutu v ložnici, ale to opravdu nedoporučujeme. Ložnice je místem, kde nemá být (správně) ani televize, natož počítač. Největší nabídku návrhů pracovních koutů nabízí francouzský a německý výrobce a design se soustředí především na velké úložné prostory a dostatek pracovní plochy tak, aby vše zabralo co nejméně prostoru.

 

      

 

Na fotografii vám představujeme návrhy sestav španělského výrobce. Pravá část psacího stolu (nižší, koncipována jako regál) je s možností zasunutí pod pracovní desku psacího stolu. Pokud tedy nepracujete, z rohové varianty psacího stolu zasunutím jeho křídla vytvoříte klasický psací stůl, který samozřejmě zabírá daleko méně místa. V případě, že máte ještě nějaký prostor k dispozici, můžete pořídit také komodu (na fotografii umístěnou pod schody). Pokud máte k dispozici ještě menší prostor pro zařízení vašeho pracovního koutu, můžeme doporučit některé z multifunkčních psacích stolů s regály navrženými ne do prostoru v místnosti, ale do výšky.

 

      

 

Na fotografiích uvádíme dva návrhy psacích stolů. První bohužel pro ty z vás, kteří opravdu nemají moc na vybranou a potřebují co nejmenší psací stůl. Druhá varianta je již návrhem zase o něco pohodlnějším pro práci a díky designu a přírodnímu odstínu jsou takové varianty nejvíce vhodné pro vybavení třeba obývacího pokoje. Nabídka je samozřejmě daleko větší, uvádíme pouhý zlomek toho, co u nás najdete. Dokonce část nabídky tvoří miniaturní psací stoly s možností rozložení na větší rozměr jen v případě potřeby.

 

                                                   

 

Kancelář jako samostatná místnost

Pro šťastlivce, kteří třeba žijí v rodinném domě a mají místo i na samostatnou kancelář, je nabídka také velmi široká. Výběr je samozřejmě více flexibilní co se týče nabídky daných samostatných dílů. V kolekci vždy najdete sice jeden návrh psacího stolu, ale k tomu řadu nejrůznějších regálů, kontejnerů a komod. Vše samozřejmě v jednom odstínu a designu. Kolekce na našem portále nabízí jak velmi moderní sestavy, tak stylové, tradiční, třeba pro milovníky rustikálního nábytku.

 

      

 

Jak vidíte v návrzích, rozdíl mezi moderní sestavou a rustikální je markantní. Záleží tedy na každém z vás, čemu dáte přednost. Ale ať už je design jakýkoliv, vždy se výrobci soustředí na maximální zabezpečení pohodlní při práci dle zásad ergonomie bydlení.