Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Moderní interiéry kanceláří

Kancelářský nábytek je jednou z kategorií, která za posledních několik let velmi změnila svůj charakter. Přibývá návrhů nábytku také pro domácí využití, jelikož spousty z nás si nosí práci také domů, nebo dokonce z domu pracují. A tak výrobci stále nabídku rozšiřují a některé z kolekcí a návrhů designů jsou až překvapivé. Největší důraz je pak kladen na multifunkční využití ať už psacích stolů, či regálů, zásuvkových kontejnerů a samozřejmě flexibilitu. Výrobci se také zaměřují na vybavení kanceláře v malých interiérech, nebo na návrhy psacích stolů, které mají být součástí třeba obývacího pokoje. Ne všichni mají bohužel k dispozici samostatnou místnost, kde by kancelář mohla být. Jaká řešení se nabízí v dnešní době a co vše vám výrobci přináší prostřednictvím našeho portálu vám v dnešním článku představíme.

 

Kancelář jako součást daného interiéru, pracovní kout

Pokud nemáte tedy volnou místnost pro vaši práci, zařízení kanceláře, nejčastějším řešením je pracovní kout v obývacím pokoji. Někteří volí umístění pracovního koutu v ložnici, ale to opravdu nedoporučujeme. Ložnice je místem, kde nemá být (správně) ani televize, natož počítač. Největší nabídku návrhů pracovních koutů nabízí francouzský a německý výrobce a design se soustředí především na velké úložné prostory a dostatek pracovní plochy tak, aby vše zabralo co nejméně prostoru.

 

Kancelářská sestava U-Too (Francie)

 

Na fotografii vám představujeme návrh sestavy z kolekce U-Too. Pravá část psacího stolu (nižší, koncipována jako regál) je s možností zasunutí pod pracovní desku psacího stolu. Pokud tedy nepracujete, z rohové varianty psacího stolu zasunutím jeho křídla vytvoříte klasický psací stůl, který samozřejmě zabírá daleko méně místa. V případě, že máte ještě nějaký prostor k dispozici, můžete pořídit také komodu (na fotografii umístěnou pod schody). Pokud máte k dispozici ještě menší prostor pro zařízení vašeho pracovního koutu, můžeme doporučit některé z multifunkčních psacích stolů s regály navrženými ne do prostoru v místnosti, ale do výšky.

 

  

 

Na fotografiích uvádíme dva návrhy psacích stolů. První bohužel pro ty z vás, kteří opravdu nemají moc na vybranou a potřebují co nejmenší psací stůl. Druhá varianta je již návrhem zase o něco pohodlnějším pro práci a díky designu a přírodnímu odstínu jsou takové varianty nejvíce vhodné pro vybavení třeba obývacího pokoje. Nabídka je samozřejmě daleko větší, uvádíme pouhý zlomek toho, co u nás najdete. Dokonce část nabídky tvoří miniaturní psací stoly s možností rozložení na větší rozměr jen v případě potřeby.

 

 

Kancelář jako samostatná místnost

Pro šťastlivce, kteří třeba žijí v rodinném domě a mají místo i na samostatnou kancelář, je nabídka také velmi široká. Výběr je samozřejmě více flexibilní co se týče nabídky daných samostatných dílů. V kolekci vždy najdete sice jeden návrh psacího stolu, ale k tomu řadu nejrůznějších regálů, kontejnerů a komod. Vše samozřejmě v jednom odstínu a designu. Kolekce na našem portále nabízí jak velmi moderní sestavy, tak stylové, tradiční, třeba pro milovníky rustikálního nábytku.

 

    

 

Jak vidíte v návrzích, rozdíl mezi moderní sestavou a rustikální je markantní. Záleží tedy na každém z vás, čemu dáte přednost. Ale ať už je design jakýkoliv, vždy se výrobci soustředí na maximální zabezpečení pohodlní při práci dle zásad ergonomie bydlení.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.