Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní designy konferenčních stolků na Aldu

Ano, pokud hledáte širokou nabídku moderních, atraktivních konferenčních stolků, pak jste na správné adrese. Dnes vám představíme návrhy od našeho španělského výrobce, které vás přesvědčí, že i tak malý kus nábytku může nabídnout různorodé a flexibilní pojetí. Společnost Rimobel, přináší, prostřednictvím Aldo nábytku, kolekce moderního a stylového nábytku. Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. A právě mezi takový stylový nábytek, patří právě konferenční stolky, které dokážou ovlivnit celkový interiér vašeho obývacího pokoje.

 

     

 

Designové stolky

Bez konferenčního stolku si snad neumíme představit žádný obývací pokoj. Slouží nám hlavně na odkládání nejrůznějších potřeb od televizních ovládačů, časopisů, ale hlavně na odkládání nápojů, či malých dobrot, ať už při sledování televize, nebo posezení s přáteli. Do moderního interiéru si dnes již málo kdo vybere klasiku, ale dává právě přednost modernímu, praktickému designu. Aniž si to možná uvědomujete, konferenční stolek může být originální dekorací vašeho interiéru. A na našem portále nabízíme nepřeberné množství designu, ať už jeden nebo více kusů, nízké i vyšší, s úložným prostorem, nebo právě rozkládací, jako je konferenční stolek Trilogie na první fotografii. Design, který vás zcela určitě překvapí a skrývá v sobě po pootočení ploch také úložný prostor, jak můžete vidět na fotografii. Rovněž lze plochy stolku srovnat do jedné polohy. Otáčení jednotlivých ploch je tedy praktické, stolek lehce pootočíte kdykoliv k sobě a máte vše po ruce. Rovněž otáčení ploch tvoří samotný design stolku, který a to nám dáte jistě za pravdu, je prostě originální. Materiálem je chromovaná konstrukce a mdf deska v bílo šedém pololesku. Jídelní plocha je ze dvou částí, které jsou pohyblivé, a tím se stolek může změnit. Německý výrobce však neklade důraz jen na důmyslný design, ale rovněž povrchovou úpravu, která patří k velmi moderní a to bílý pololesk. Stejné je to i s kvalitou konferenčního stolku. Výrobce zvolil za materiál mdf desku a chromovaný podstavec. Konferenční stolek patří k originálním dílům nábytku pro vybavení interiéru obývacího pokoje. Na fotografiích konferenční stolek francouzského výrobce z kolekce Be Alive, kde servírovací plochu lze rozložit klasicky jako u jídelního stolu.

 

      

 

Na Aldu najdete rovněž konferenční stolky italského a holandského výrobce, které zdaleka nepatří k cenově náročným a nabízí vysokou kvalitu. Konferenční stolky na Aldu lze rozložit. Změnit můžete jejich délku, ale i výšku.