Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní a kvalitní obývací stěny

V minulém článku jsme si představili praktické regály a úložné prostory do obývacího pokoje. Další kus nábytku, který by rozhodně neměl v obývacím pokoji chybět, je obývací, či televizní stěna. V dnešní přetechnizované době, kdy máme televizi, hifi věže a různé DV přehrávače, je obývací stěna neodmyslitelnou součásti obývacího pokoje. Některé z obývacích stěn Vám dnes představíme, ze široké nabídky na nábytku Aldo.

Obývací stěny do malých interiérů

Pro ty z Vás, kteří mají malý obývací pokoj a i tak chcete mít tu nejmodernější elektroniku ve svém obývacím pokoji, máme v nabídce, na našem portále obývací stěny španělského výrobce. Obývací stěna španělského designéra, nabízí úložné prostory v podobě rozměrné komody a televizní stolek pamatující již na současné rozměry lcd obrazovek. Velmi netradiční jsou u této stěny křídla komody, která jsou posuvná a lze zavřít i televizní stolek!!! Použitým materiálem při výrobě, byla použitá velice praktická na údržbu laminátová deska. 

        

Obývací stěna ve dvou barevných variantách, stěna, která nabízí úložný prostor skrytý, ale také úložný prostor za sklem, tedy otevřený. A úložný prostor za sklem je pro milovníky dekorací, pro ty  z vás, kteří si rádi vystavíte věci, které máte rádi a chcete je mít hezky na očích. Zastoupení obývacích stěn od španělského výrobce je opravdu velké a vy tak máte z čeho vybíratPosouváme design blíže k vám, snažíme se na náš trh přinášet taková řešení, která zlepší vaše bydlení za velmi příjemnou cenu. A návrh obývací stěny z kolekce Enna je toho dobrým příkladem.

Jednoduchá a praktická, ideální do malého prostoru

Jen vy sami rozhodnete a především můžete rozhodnout o finální podobě obývací stěny. Španělský výrobce nabízí v tradičním skandinávském spojení odstínů řadu možností pro sestavení této unikátní obývací stěny. Pokud máte opravdu miniaturní místnost určenou pro vybavení vašeho obývacího pokoje, doporučujeme sestavení do pravého úhlu a tím radikálně zmenšíte šíři obývací stěny. Druhou možností, třeba pro středně velký interiér je sestavení stěny v celkové šíři 180 cm a pro velké interiéry můžete obývací stěnu zvětšit až na 230 cm. No není to úžasné, jaké možnosti nabízí nové výrobní koncepty španělského výrobce?

 

   

 

Překvapivá řešení, tři možnost sestavení

  • pro malý interiér doporučujeme sestavení do písmene l, šíře 120x130 cm

  • pro středně velký interiér doporučujeme sestavit v šíři 180 cm

  • pro velký interiér doporučujeme sestavit v šíři 230 cm

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.